Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Sady pro RPG Sada skleněných kostek Modrý měsíc

Sada skleněných kostek Modrý měsíc

SKU: 66726
1000 

Exkluzivní sada skleněných kostek v krásném modrém odstínu. Nádherný dárek pro opravdového fanoušky RPG - her na hrdiny. Kostky doporučujeme házek na měkkém povrchu nebo použít spolu s některou z házecích podložek. Kostky mají elegantní design s ostrými hranami, v balení naleznete sedm kostek (k4, k6, k8, k10, k12, k20 a k%).

Sada skleněných kostek Modrý měsíc na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíSada skleněných kostek Modrý měsíc

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jsme potomky Keltů?

První historické zmínky o Keltech zapadají do řecké literatury a objevují se asi kolem roku 500 před naším letopočtem. Tehdy Keltové obývali rozlehlá území...

Jak se Sauronova zbraň – Prsten moci – stala nejikoničtějším prvkem fantasy literatury

Prsten moci je jedním z nejvýznamnějších prvků fantasy literatury. Tento artefakt symbolizuje moc, korupci a touhu, a jeho příběh strhává pozornost čtenářů po celém světě. Jak se stal ikonou? Pojďme se na to podívat.

Časové paradoxy: fascinace a záhady cestování časem

Článek se zabývá konceptem časových paradoxů a cestování časem. Zabývá se hlavními typy paradoxů, jako je "paradox dědečka" a "paradox sebeovlivnění", a diskutuje o možných dopadech těchto paradoxů na naše chápání světa.

Záhadný mechanismus z Antikythery: Tajemství starověkého řeckého počítače

Záhadný Mechanismus z Antikythery: Historie, technologie a tajemství starověkého řeckého počítače, objeveného v troskách lodi u ostrova Antikythera, který fascinuje vědce a archeology po desetiletí.