Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Dračí hlídka Sada RPG Dračí hlídka v1.1 + Neviditelná kniha: Neklidný Tauril

Sada RPG Dračí hlídka v1.1 + Neviditelná kniha: Neklidný Tauril

SKU: 66726
725 

Pravidla RPG + svět v jedné sadě. Sada obsahuje české epické stolní RPG Dračí hlídka v1.1 (hráči + vypravěč + kostky) a k němu reálie pro hraní - fantasy svět Neviditelná kniha: Neklidný Tauril. V Dračí hlídce, fantasy hře na hrdiny, můžete prožít mnoho epických dobrodružství. Pravidla vychází z původního Dračího doupěte (verze 1.6), přinášejí však některé inovace a úpravy inspirované populárními RPG, kupříkladu Dungeons and Dragons nebo Pathfinder. Dračí hlídka obsahuje 2 příručky (pro hráče a pro vypravěče), 2 kostky a vytištěné osobní deníky (1 nevyplněný + 12 hotových postav). Neviditelná kniha je pomůckou pro hraní fantasy her na hrdiny (RPG). Obsahuje desítky zápletek, postav, míst a kousků inspirace, z nichž mnohé hrají na vážnější notu a vyvolávají otázky k zamyšlení. Jejich společným zasazením je fiktivní světadíl Tauril, který se po pádu mocné Církve Nebeského ducha ocitá v chaosu bouřlivých změn, nicméně jednotlivé nápady můžete snadno převzít do jiných světů. K Neviditelné knize si můžete stáhnout mapy: Agolzar (4,5 MB) Jižní Tauril (7,3 MB) Kalus (6,9 MB) Terlington (7,2 MB) Thuren (6,7 MB)

Sada RPG Dračí hlídka v1.1 + Neviditelná kniha: Neklidný Tauril na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíSada RPG Dračí hlídka v1.1 + Neviditelná kniha: Neklidný Tauril

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Deset nevyřešených záhad ze série Harry Potter, které stále poutají fanoušky

Série knih o Harrym Potterovi od J.K. Rowlingové láká fanoušky po celém světě nejen svými dobrodružstvími, ale také řadou nerozřešených záhad. Představujeme deset otázek, které autorka dosud nevyřešila a které lákají k vysvětlení.

Jak se Sauronova zbraň – Prsten moci – stala nejikoničtějším prvkem fantasy literatury

Prsten moci je jedním z nejvýznamnějších prvků fantasy literatury. Tento artefakt symbolizuje moc, korupci a touhu, a jeho příběh strhává pozornost čtenářů po celém světě. Jak se stal ikonou? Pojďme se na to podívat.

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.

Odin: Severský bůh moudrosti, války a poezie

Představujeme vám Odina, nejvyššího boha severské mytologie, jeho symboly, atributy a jeho hluboký vliv na moderní populární kulturu. Ponořme se do tajemného světa severských bohů a jejich inspirativního odkazu.