Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Sedlářské nářadí Sada děrovacích dlátek na kůži 4mm

Sada děrovacích dlátek na kůži 4mm

SKU: 66726
525 

Sada 4 kusů děrovacích dlátek/vidliček z nástrojové oceli. Užitečný nástroj ke značení a děrování otvorů pro ruční šití usní. Rozteč otvorů pro stehy je 4mm, jedná se tak o univerzální velikost pro většinu projektů od taštic po opasky a různá pouzdra. Sada obsahuje vidličky s počtem hrotů 1, 2, 4 a 6. Zatímco vidličky s větším počtem hrotů využijete pro děrování rovných linií, kratší vidličky slouží k ukončení stehů, šití komplikovanějších vzorů apod. Pro delší životnost nástroje doporučujeme používat plastové palice a plastové podložky tak, aby nedošlo k poškození ostří hrotů.

Sada děrovacích dlátek na kůži 4mm na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíSada děrovacích dlátek na kůži 4mm

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Turínské plátno: Od obrazu Ježíše k vědeckým otázkám

Turínské plátno: Záhadný artefakt s vyobrazením muže zanechává otázky týkající se jeho původu a pravosti. Objevte historii této relikvie a přečtěte si o výsledcích vědeckých studií, které nahlížejí do jeho tajemství.

Bílá paní nebo duchové mrtvých?

Snad všechny české hrady a zámky jsou opředeny legendami, v nichž vystupují nejrůznější strašidla, duchové a jiné prapodivné bytosti. Vedle čertů, bezhlavých rytířů, zakletých...

Brumbálovo tajemství: Odhalení záhad nejvýznamnějšího kouzelníka světa Harryho Pottera

Albus Brumbál, nejvýznamnější kouzelník ze světa Harryho Pottera, je obklopen řadou tajemství. Jaká jsou a jak ovlivnila jeho život i příběh mladého kouzelníka, se dočtete v tomto článku.

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.