logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Home Fantasyobchod RuneQuest RuneQuest RPG: The Red Book of Magic

RuneQuest RPG: The Red Book of Magic

SKU: 62967
735 

Příručka RuneQuest RPG: The Red Book of Magic pro hrdinskou fantasy hru na hrdiny RuneQuest RPG: Roleplaying in Glorantha Core Rulebook je plná magie a vše, co s ní souvisí. Mmj. obsahuje přes 500 kouzel! Kniha je v angličtině. Dive into the ultimate guide to magic for RuneQuest! Penned by Zzabur, the Sorcerer Supreme himself, The Red Book of Magic is the indispensable source for expanded Rune & Spirit magic. It’s an essential expansion to the RuneQuest experience for players and Gamemasters alike. A Tome of Spells Over 500 spells for both Run and spirit magic. These spells can be used by adventurers and NPC’s alike. Also detailed are rules for Gamemasters to devise their own Rune spells. New Beasts & Monsters An array of new monsters to compliment those found in RuneQuest Glorantha: Bestiary. Magical creatures such as War Trees, Manlings, and Luxites are detailed to pit against your adventurers, and each can spawn a new RuneQuest adventure of your own design! New Rules A wealth of new information on Rune metals, healing plants, and illusions. Special rules for ritual casting, and new methods for increasing your chance of successful spell casting. The Red Book of Magic also contains the esoteric secrets of Hepherones’s Statement of Magic.

RuneQuest RPG: The Red Book of Magic na imago.cz

zbožíRuneQuest RPG: The Red Book of Magic

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.

Vyvolávání duchů: Metody, rizika a doporučení pro bezpečnou komunikaci se světem duchů

Článek se zaměřuje na téma vyvolávání duchů a poskytuje informace o různých metodách, rizicích a doporučeních pro ty, kteří se chtějí snažit navázat kontakt se světem duchů. Zároveň upozorňuje na nutnost respektování duchů a dodržování etických zásad.

Thorovo kladivo: Symbol síly, ochrany a nevyčerpatelné životní energie přírody

Thorovo kladivo, nejvýznamnější nordický symbol, ochrání vás před útoky a poskytne mocnou podporu. Zjistěte více o jeho původu a symbolice.

Smrtící plamínky

Bludičky jsou příbuzné rusalek a divoženek. Ovládají kouzla a před lidmi se zjevují v podobě mihotavého plamínku nad zemí. Ve skutečnosti se však jedná...