Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Symbaroum RPG Ruins of Symbaroum 5E – Adventure Compendium

Ruins of Symbaroum 5E - Adventure Compendium

SKU: 66481
977 

Ruins of Symbaroum 5E - Adventure Compendium je soubor sedmi dobrodružství ze světa Ruins of Symbaroum pro D&D 5. edice. Vhodné pro postavy na 1. až 8. úrovni. Příručka je v angličtině. With the Ruins of Symbaroum game line, the acclaimed setting of Symbaroum comes to the world’s most popular roleplaying game rules. This 216-page hardcover book presents seven low to medium level adventures, perfect for introducing gamemasters and players to the game world and the special rules created as an addition to the 5th Edition OGL ruleset. The Ruins of Symbaroum Adventure Compendium will invite you to everything from murder mysteries, to forest expeditions and witch hunts; set in cities, villages, and expanses of wilderness; treating you to encounters with dark­minded cultists, roaring monstrosities, and raging abominations. Yes, the adventures of this tome do a great job of exemplifying the wide variety of stories that are waiting to be told in the world of Symbaroum. Content: Seven full-length adventures, ranging from level 1 to 8 The settlements Kastor, Ravenia and Prios Pass Thirteen mystical artifacts and a dozen color maps to explore An introduction to the pantheon of the Young Gods Note that this book requires access to the Ruins of Symbaroum Core Setting Books – the Player’s Guide, Gamemaster’s Guide and Bestiary.

Ruins of Symbaroum 5E - Adventure Compendium na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíRuins of Symbaroum 5E - Adventure Compendium

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Duch syna zachránil stařence život

Článek popisuje příběh paní Magdaleny, která se setkala s duchem svého zemřelého syna a díky němu unikla smrti. Podobné příběhy setkání s duchy blízkých a zemřelých jsou zaznamenány po celém světě a někdy se ukážou jako ochrana před nebezpečím.

Mitchell-Hedgesova křišťálová lebka a její záhadný původ

Mitchell-Hedgesova křišťálová lebka, známá také jako Lebka zkázy, je jedním z nejzáhadnějších artefaktů spojených s mayskou civilizací. Objevena byla v roce 1927 v Belize a dodnes fascinuje svou detailní zpracovaností a tajemnými legendami. Přestože moderní věda naznačuje její možný novější původ, lebka zůstává symbolem lidské fascinace tajemstvím starověkých kultur.

Tajemství úplňku: Noc plná magických rituálů a mystiky

Dnes večer bude úplněk, který otvírá dveře do světa mystiky a legend. Od pradávna je symbolem inspirace, transformace a duchovního růstu, který si zachovává svůj fascinující význam až do dnešní doby.

Šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, které jste možná nevěděli

Podívejte se na šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, ikoničtí postavě ze Středozemě J.R.R. Tolkiena. Odkryjte inspiraci pro jeho postavu, jeho pravé jméno, schopnosti, vztah k tabáku, jeho vlastnictví jednoho z Tří prstenů a historii jeho meče. Gandalf je komplexní postava s hlubokou historií a zajímavými detaily.