Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Rudá zem

SKU: 66726
Kategorie:,
339 

Novinářka Kat se pokouší zapomenout na traumata z minulosti na překrásném a poklidném pobřeží Jižního Devonu. Na její život však padne temný stín, když v nedalekém Brickburghu dojde k objevu jeskyně, v níž se nachází velké množství lidských ostatků a prehistorických artefaktů. Svobodná matka Helene před šesti lety přišla o bratra, který těsně před svým zmizením nahrál záhadné zvuky linoucí se z podzemí. Tyto nahrávky Helen zavedou až do Brickburghu, na místa, kde se v dávných dobách předchůdci moderního člověka navzájem neobyčejně surových způsobem zabíjeli. Stěny jeskyní stále nesou vyobrazení jejich neznámých, děsivých bohů. Postupně začíná vycházet najevo, že všichni, kdo se o tento odlehlý kus světa - a mytický rudý lid - příliš zajímají, beze stop mizí. Ve zdánlivě idylické venkovské krajině nejsou nezasvěcenci vítáni a pod jejím povrchem údajně vládne děsivá moc. Jen šílenec by se s ní chtěl střetnout, ale Kat a Helen nemají jinou možnost. Staly se její součástí, aniž by to tušily. Jsou zatraceny, a pokud chtějí zachránit sebe a své blízké, musí šarlatové vlně bezcitného, krutého barbarství zamezit.

Rudá zem na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíRudá zem

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Glum: Komplexní analýza charakteru

Glum je jednou z nejvýznamnějších postav v Tolkienově fantasy literatuře. Jeho komplexní charakter umožňuje čtenářům se ztotožnit s jeho vývojem. Je to skřet, jehož neustálý vnitřní boj mezi dobrem a zlem je fascinující a nezapomenutelný.

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.

Gandalf versus Saruman: Protichůdné cesty kouzelnictví

Článek se věnuje analýze dvou protikladných přístupů k magii a moci, které představují ikonické postavy Gandalf a Saruman z Pána Prstenů. Ukážeme vám, jak tyto postavy symbolizují cestu pokory a služby, respektive cestu ambicí a korupce.

Nejhrůznější horory světové kinenematografie

Článek se zaměřuje na nejhrůznější horory světové kinematografie, včetně takových klasik jako Psycho, The Texas Chain Saw Massacre, The Exorcist, Halloween, The Shining a Alien. Tyto filmy předefinovaly žánr hororu a stanovily vysoké standardy pro budoucí filmy. Každý z nich představuje unikátní a inovativní přístup ke strašení diváků a mají své zasloužené místo v historii kinematografie.