Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Sedlářské nářadí Rotační řezač KW-triO

Rotační řezač KW-triO

SKU: 66726
231 

Ruční řezací kolečko o průměru 45 mm určené k řezání papíru, kůže, látky a dalších podobných materiálů. Je vybavené ergonomickým madlem s výměnným rotačním nožem. Narozdíl od běžného nože nedochází v takové míře k posouvání či deformaci řezaného materiálu. Při řezání kůže čepel nože kůži prořezává zejména tlakem ze shora, díky čemuž je výsledný řez čistší a hrana hladší. Doporučujeme používat rotační řezač na řezací podložce, ochráníte tím pracovní plochu i ostří nože. Dodáváno s jednou čepelí pro rovný řez. V různých barvách dle aktuální nabídky.

Rotační řezač KW-triO na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíRotační řezač KW-triO

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Duch syna zachránil stařence život

Příběh o setkání s duchem zesnulého syna, který po své smrti navštívil svou matku, paní Magdalenu, aby ji ochránil před nebezpečím, přináší nový pohled na fenomén duchovních zjevení.

Magie ztracená v překladu: Porovnání knih a filmů Harry Potter

Článek porovnává knižní a filmovou sérii Harry Potter a analyzuje, co se ztratilo při překladu z knih na film. Zmiňuje se o rozdílech v charakterovém rozvoji, vynechání dějových linií a komplexnosti kouzelnického světa.

Yellowstone – tajemný svět vulkánů, divoké zvěře a archeologických pokladů

Yellowstone je nejstarším národním parkem na světě, ale také jedním z nejméně prozkoumaných a nejtajemnějších míst naší planety. Tento obrovský kus divočiny, posetý gejzíry a vodopády, ukrývá řadu záhad a je domovem největší koncentrace savců v kontinentálních USA.

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.