Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Pláště Róba Azog – černá

Róba Azog - černá

SKU: 66726
1. Velikost

XL/XXL

2. Velikost

XL

3. Velikost

M/L

4. Velikost

XS/S

2317 

Dlouhá skřetí róba Azog s širokými rukávy ušitá z hrubé bavlněné tkaniny. Ideální kupříkladu jako larpový kostým skřeta, orka, goblina, ale i rangera či kouzelníka. Strukturovaná látka dodá vašemu kostýmu neobyčejný vzhled. Lem pláště je upraven, aby vypadal více opotřebovaně. Široké rukávy a prostorná kapuce umožňují pohodlný pohyb a nabízí dostatečnou ochranu před sluncem i deštěm.

Róba Azog - černá na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíRóba Azog - černá

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Snění a vize v Zaklínačském světě

Ve světě Zaklínače od Andrzeje Sapkowského hrají sny a vize klíčovou roli. Odhalují budoucnost, dávají hrdinům směr a odkrývají minulost. Nejznámějšími postavami se schopností vidět sny a vizie jsou Geralt a Ciri.

Černá magie a lidské oběti: Pět nejděsivějších magických rituálů v historii

Magie a zejména rituály přitahují lidstvo už po staletí. Některé z nich jsou ale opravdu děsivé. Podívejte se na přehled pěti nejstrašidelnějších magických rituálů, které zahrnují lidské oběti, kanibalismus a satanismus.

Hrdinové a monstra řecké mytologie

Řecká mytologie je pokladnicí fascinujících bytostí. Tito charakterově rozmanití hrdinové a monstra, od odvážného Heraklea po strašlivou Medůzu, tvoří napínavé příběhy plné dobrodružství a hlubokých moralit, které nás fascinují již tisíce let.

Démoni z pekla

Ve Stvořidlech u Ledče nad Sázavou žil na stráni u lesa líný sedlák. Pověst vypráví, že neobdělával pole a jeho děti neměly co jíst....