Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Repliky zbraní Replika Star Wars – Světelný meč (10 zvukových setů)

Replika Star Wars - Světelný meč (10 zvukových setů)

SKU: 66726
1. Barva

červená

2. Barva

černá

3. Barva

šedá

3092 

Každý správný fanoušek kultovní série Star Wars by měl mít svůj světelný meč! U této repliky světelného meče lze nastavit 11 různých barev a vydává zvuky na základě pohybového senzoru - tento meč má 10 zvukových vzorů. Při srážce s jiným světelným mečem (nebo jakýmkoli jiným předmětem) meč blýskne bílým světlem. Jedná se o RGB model, kde je samotný zdroj světla umístěn přímo v rukojeti. Součástí balení je nabíjecí USB kabel. Délka meče je cca 105 cm. Samotná délka rukojeti je 27,3 cm. Návod k použití v češtině (pdf)

Replika Star Wars - Světelný meč (10 zvukových setů) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíReplika Star Wars - Světelný meč (10 zvukových setů)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.

Turínské plátno: Od obrazu Ježíše k vědeckým otázkám

Turínské plátno: Záhadný artefakt s vyobrazením muže zanechává otázky týkající se jeho původu a pravosti. Objevte historii této relikvie a přečtěte si o výsledcích vědeckých studií, které nahlížejí do jeho tajemství.

Záhadní Inkové

Na mohutných hřebenech And se v délce více než 3600 kilometrů rozprostírala tajemná říše, kterou obývali prapůvodní obyvatelé Peru Inkové. Na první pohled by...

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.