Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Qelong

SKU: 66726
431 

Qelong je příručka s dobrodružstvím pro postavy na 4. až 6. úrovni pro hru na hrdiny Lamentations of the Flame Princess RPG. Příručka je v angličtině. Two barely conceivable beings have fought a war for a generation over Sajavedra, a barely legendary land far to the southeast. They wish to claim its rich harvests of souls and fields, its intricate networks of ley lines and temples, for their own. They have devastated it utterly. A forgotten weapon in their war, a neglected sorcery fallen from a distracted archon’s attention, lies in the Qelong River valley at the edge of this near-cosmic battlefield. Qelong is Kenneth Hite’s hellish southeast Asian setting inspired by fantasy quest drama and war stories like Valhalla Rising, Apocalypse Now, and The Good, the Bad, and the Ugly. Suitable for character levels 4-6, usable with LotFP Weird Fantasy Role-Playing and other traditional role-playing games.

Qelong na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíQelong

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Do hotelu chodí duchové

Rudník je nevelká obec v podhůří Krkonoš. Od sousedních vesnic se na první pohled ničím zvláštním neliší. Blízkému okolí dominuje malebný kostelík. Pod ním...

Zaklínačský medailon Wild Hunt: Tajemství symbolu, který propojuje realitu a magii

Zaklínačský medailon Wild Hunt je tajemným symbolem, který propojuje reálný svět s magií. S Geraltovými dobrodružstvími se stává klíčem k tajemstvím, která ohromují miliony fanoušků fantasy literatury a her. Přinášíme vám jeho význam v boji čarodějů a Zaklínače.

Mořské panny nebo kapustňák?

Tajemná mořská panna v Grónsku: V březnu roku 2013 zaznamenala skupina potápěčů záhadné zvuky pod vodou a následně se setkala s neznámým tvorem. Měla tato podivná bytost něco společného s mimozemšťany pozorovanými na souši?

Jak by vyšla bitva mezi Sauronem a Voldemortem? Srovnávací analýza

Bitva mezi Sauronem a Voldemortem by byla napínavým střetem dvou silných kouzelníků z rozdílných magických světů. Článek analyzuje jejich schopnosti a možné scénáře bitvy, přičemž dochází k závěru, že přestože Voldemort disponuje nesmrtelností, Sauronova výjimečná moc a odolnost by ho pravděpodobně přemohly.