Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Puzzle Puzzle Dixit – Adventure, 500 dílků

Puzzle Dixit - Adventure, 500 dílků

SKU: 66726
305 

Jeden obrázek hovoří za tisíc dílků! Složte si puzzle s obrázkem z kouzelného světa oblíbené příběhové hry Dixit! Nechte se unést barvami a magií hracích karet v provedení skládanky. Puzzle má 500 dílků a součástí balení je 1 jedinečná karta, kterou můžete přidat k jakékoliv sadě této herní řady. Autory obrázků série puzzlí Dixit jsou Marie Cadouat (původní kreslířka základní hry a rozšíření Dixit: Quest) a Mariny Coudray (rozšíření Dixit: Revelations).

Puzzle Dixit - Adventure, 500 dílků na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPuzzle Dixit - Adventure, 500 dílků

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jak by vyšla bitva mezi Sauronem a Voldemortem? Srovnávací analýza

Bitva mezi Sauronem a Voldemortem by byla napínavým střetem dvou silných kouzelníků z rozdílných magických světů. Článek analyzuje jejich schopnosti a možné scénáře bitvy, přičemž dochází k závěru, že přestože Voldemort disponuje nesmrtelností, Sauronova výjimečná moc a odolnost by ho pravděpodobně přemohly.

Legenda o Golemovi: Pražský mýtus nebo skutečnost?

Golem, tajemný středověký obr, je jedním z nejvýznamnějších symbolů Prahy. Je spojen s Rabi Loewem, který ho vytvořil k ochraně židovské komunity. Ale je tato legenda založena na skutečnosti nebo je to jen mýtus? Při zkoumání podrobností o této fascinující postavě se pokusíme odpovědět na tuto otázku.

Záhadní Inkové

Na mohutných hřebenech And se v délce více než 3600 kilometrů rozprostírala tajemná říše, kterou obývali prapůvodní obyvatelé Peru Inkové. Na první pohled by...

Snění jako klíč k duši: Jak rozluštit tajemství svých snů.

Sny jsou oknem do budoucnosti a zrcadlem duše, odhalující naše emoce, touhy a obavy. Od biblických příběhů až po moderní psychologii, snění nám pomáhá lépe poznat sebe sama. Naučte se, jak rozumět svým snům bez zbytečných knih nebo seminářů.