Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Puerh Puerh Simao – Ripe Special

Puerh Simao - Ripe Special

SKU: 66726
Kategorie:,
56 

Puerh Simao - Ripe Special je základní listová třída dodatečně fermentovaného čaje z oblasti Simao, proslaveného nejen velmi specifickou, zatuchle zemitou chutí, ale také vynikajícími zdravotními účinky. Čaj byl vyroben z tradičního velkolistého kultivaru Da Ye Zhong, pěstovaného v nadmořské výšce 1300-1500m nad mořem. Má nálev nasládlé, typicky zemité chuti. Mechanicky sklízený tips se dvěma lístky, list je pevně zkroucený, středně dlouhý celistvý, hruběji tříděný. Tip na přípravu 100 °C 3 minuty 5-7g na 0,3l V jakém balení vám %jmeno_caje_h1% dorazí? Přečtěte si více o tom, jak balíme čaje.

Puerh Simao - Ripe Special na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPuerh Simao - Ripe Special

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Magie ztracená v překladu: Porovnání knih a filmů Harry Potter

Článek porovnává knižní a filmovou sérii Harry Potter a analyzuje, co se ztratilo při překladu z knih na film. Zmiňuje se o rozdílech v charakterovém rozvoji, vynechání dějových linií a komplexnosti kouzelnického světa.

Erich von Däniken: Geniální vizionář nebo kontroverzní podvodník?

Erich von Däniken - kontroverzní spisovatel s teoriemi o mimozemském vlivu na historii. Jeho knihy přitahují i kritiky kvůli nedostatečným důkazům. Je považován za průkopníka i komerčního manipulátora, ale jeho vliv na zájem o záhady vesmíru je zřejmý.

Čarodějnický sport: Vše, co potřebujete vědět o famfrpálu

Famfrpál, oblíbený čarodějnický sport z řad knih o Harry Potterovi, je napínavá hra plná zábavy a vzrušení. Ponořte se do světa famfrpálu, seznámejte se s jeho pravidly, historií, nejznámějšími týmy a zjistěte, jak se tento sport přenesl i do světa mugglů.

Kdo jsou duchové?

Duchové se vyskytují téměř všude a více senzitivní lidé dokáží vnímat jejich přítomnost. Kdo ale duchové jsou? Na tuto otázku existuje přinejmenším několik odpovědí. Duše...