Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Vikinské Přívěsek Viking – Sekyra Vegvísir

Přívěsek Viking - Sekyra Vegvísir

SKU: 66726
309 

Přívěsek pro každého správného vikinského válečníka. Vyroben je z nerez oceli v podobě sekyry s motivem vegvísir. Vegvísir je starodávný magický symbol, v překladu ten, co ukazuje cestu“. Pokud člověk nese toto znamení, neztratí nikdy cestu v bouři ani špatném počasí, i když cesta není známa. Součástí balení je kožená šňůrka pro zavěšení na krk o délce cca 60 cm.

Přívěsek Viking - Sekyra Vegvísir na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPřívěsek Viking - Sekyra Vegvísir

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Turínské plátno: Od obrazu Ježíše k vědeckým otázkám

Turínské plátno: Záhadný artefakt s vyobrazením muže zanechává otázky týkající se jeho původu a pravosti. Objevte historii této relikvie a přečtěte si o výsledcích vědeckých studií, které nahlížejí do jeho tajemství.

Stane se lidstvo otrokem umělé inteligence?

Diskuse o potenciálních důsledcích umělé inteligence se objevují stále častěji. Nejkontroverznější názor je ten, že lidstvo by se mohlo stát otrokem umělé inteligence. Je to ale skutečná hrozba nebo jen dystopická představa?

Trollí kříž: Fascinující amulet s kořeny v severské kultuře

Trollí kříž má své kořeny v severské kultuře a byl považován za ochranný talisman. Tento unikátní amulet vyniká svým specifickým tvarem a symbolikou. Dnes je oblíbeným symbolem pro ty, kdo se zajímají o severskou mytologii, nebo se identifikují s pagánskými a wicca náboženskými tradicemi.

Bílá paní nebo duchové mrtvých?

Snad všechny české hrady a zámky jsou opředeny legendami, v nichž vystupují nejrůznější strašidla, duchové a jiné prapodivné bytosti. Vedle čertů, bezhlavých rytířů, zakletých...