Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Ložní povlečení Povlečení Harry Potter – Bradavický expres

Povlečení Harry Potter - Bradavický expres

SKU: 66726
623 

Ložní povlečení, které udělá radost každému fanouškovi Harryho Pottera. Je na něm totiž vyobrazen nejslavnější vlak kouzelnického světa – Bradavický expres, navíc se sovou Hedvikou. Pořiďte si kvalitní bavlněné povlečení, se kterým bude každé vaše usínání jako cesta do Bradavic. Mějte ovšem připravenou kouzelnou hůlku pro případ, že vás po cestě budou obtěžovat Mozkomorové. Sada obsahuje povlečení na jednu peřinu (140 x 200 cm) a jeden polštář (70 x 90 cm), obojí má zapínání na zip.

Povlečení Harry Potter - Bradavický expres na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPovlečení Harry Potter - Bradavický expres

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Pombero: Zlověstné únosy a sexuální násilí v srdci jihoamerických legend

V jihoamerickém folklóru existuje postava známá jako Goblin Pombero, která vyvolává jak hrůzu, tak fascinaci. Tato tajemná bytost je v mnoha pověstech spojována s různými příběhy. Ačkoliv se jedná o lidový mýtus, příběhy o Pomberovi jsou hluboce zakotveny v kultuře Jižní Ameriky.

Krutá Milada z Lichnice

Jednou z historických památek Železných hor je zřícenina hradu Lichnice. Nachází se na skalnatém vrcholu nad městečkem Třemošnice a je obklopena dvěma roklemi. Jako letopočet...

Cháron – převozník duší v řecké mytologii

Cháron, významná postava řecké mytologie, je znám jako převozník duší do podsvětí. Jeho role, symbolické zobrazení v umění a literatuře, nás fascinuje již po staletí. Seznamte se s jeho příběhem a významem.

Oltréé! – Kooperativní desková hra plná fantasy světa a nebezpečí

Oltréé! je nová kooperativní desková hra plná fantasy světa, příšer a nebezpečí. Vyberte si ze 6 scénářů, zvládněte úkoly a ochraňte svou satrapii. Zážitek pro fanoušky kooperativních her a fantasy světů!