Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Zálesáctví Podpalovací set Skaut

Podpalovací set Skaut

SKU: 66726
219 

Jednoduchý a šikovný set na čundr, tábor nebo zkrátka pro všechny, které tak trochu přestaly bavit sirky a zapalovače. Odolná krabička ze 100% nerezové oceli pak ochrání celý set před vlhkostí a poškozením. Obsah setu: ferroceriové křesadlo 2x podpalovací tableta balíček bavlněné vaty odolná krabička Rozměr krabičky: 93 x 62 x 27 mm Celková délka křesadla: 8,5 cm Délka škrtací tyčinky: 5 cm Tip z praxe: Vrchní vrstva škrtací tyčinky je zpravidla opatřena ochrannou vrstvou proti korozi a jiným neduhům. Doporučujeme tuhle vrstvu před prvním použitím oškrábat. Výsledkem budou větší jiskry a tím větší šance zažehnout oheň.

Podpalovací set Skaut na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPodpalovací set Skaut

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Mitchell-Hedgesova křišťálová lebka a její záhadný původ

Mitchell-Hedgesova křišťálová lebka, známá také jako Lebka zkázy, je jedním z nejzáhadnějších artefaktů spojených s mayskou civilizací. Objevena byla v roce 1927 v Belize a dodnes fascinuje svou detailní zpracovaností a tajemnými legendami. Přestože moderní věda naznačuje její možný novější původ, lebka zůstává symbolem lidské fascinace tajemstvím starověkých kultur.

Duch mlynáře rdousil pocestné

V jednom z údolí Vavřineckého potoka stojí malebný mlýn – na první pohled naprosto obyčejné stavení. Přesto je opředeno nejrůznějšími legendami. Podle jedné z...

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.

Čarodějnický sport: Vše, co potřebujete vědět o famfrpálu

Famfrpál, oblíbený čarodějnický sport z řad knih o Harry Potterovi, je napínavá hra plná zábavy a vzrušení. Ponořte se do světa famfrpálu, seznámejte se s jeho pravidly, historií, nejznámějšími týmy a zjistěte, jak se tento sport přenesl i do světa mugglů.