Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Rodinné hry Plyšová hlídka

Plyšová hlídka

SKU: 66726
1799 

Plyšová hlídka je koopertivní dobrodružná desková hra s příběhem, kdy se hráči v rolích družiny chrabrých plyšáků snaží uhlídat svoji holčičku před zákeřným lordem Hrůzimorem. Hráči provádějí pomocí barevných kostek nejrůznější akce, od bojů na blízko po odvážné skoky přes propast. Hra je založena na originálním konceptu - na knize příběhů, která slouží současně jako přehled pravidel, průvodce příběhem i herní plán. Důležitou součástí hry jsou nádherně zpracované figurky. Plyšová hlídka je hra vhodná pro děti, ale i pro dospělé, kteří stále nezapomněli, jak si hrát a žasnout. Hra obsahuje česká pravidla, může se vám k ní hodit tento praktický insert od společnosti Feldherr. Obsah balení: 40 příběhových karet 1 postranní lišta 6 figurek plyšáků 17 figurek příšer 35 hracích kostek 1 sáček na kostky 15 knoflíků 6 karet plyšáků 29 karet ztracených hraček 10 karet spánku 47 karet předmětů 12 karet příšer 7 karet prostředí 34 karet stavu 4 přehledové karty 32 žetonů vaty 16 srdíček 4 žetony úkolů 4 žetony ztracených hraček záložka žeton červeného vozíku žeton vlaku žeton dveří pravidla (v češtině) kniha příběhů Rozměr karet: 63,5 x 88 (149 karet) 41 x 63 (34 karet) Odkazy pravidla (pdf, česky) ukázka z knihy příběhů (pdf, česky)

Plyšová hlídka na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPlyšová hlídka

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Nejděsivější sekty světa: Příběhy náboženského fanatismu a tragédií

Nejděsivější sekty světa představují mrazivé případy náboženského fanatismu. Příběhy skupin jako Lidový chrám, Mansonova rodina nebo Heavens Gate, které se proslavily brutálními vraždami nebo hromadnými sebevraždami, připomínají, jak daleko mohou někteří lidé zajít v následování svých omylů a jak devastující mohou být důsledky jejich činů.

Magický kruh v Kounově: Astronomický kalendář nebo svatyně dávných kultur?

Kounovské řady představují přes 2 kilometry dlouhý sled kamenů který skrývá svůj původ a účel. Mohou být astronomickým kalendářem nebo svatyní dávných kultur. Přestože neodolaly zkoumání vědců, stále si zachovávají svou záhadnou auru.

Ostrov panenek v Mexiku: Záhadná a děsivá turistická atrakce plná visících panenek!

Isla de las Muñecas neboli Ostrov panenek je záhadnou a děsivou turistickou atrakcí v Mexiku, která je plná stovek visících panenek. Legenda praví, že tyto panenky zavěsil farmář, aby uklidnil ducha utopené dívky, což z návštěvy ostrova dělá velmi strašidelný zážitek.

Kamenná svědectví bohů

Za dávných časů pokrývaly adršpašskou oblast hluboké lesy, ze kterých vystupovaly skály Starozámeckého vrchu, na němž stával pyšný hrad obývaný loupežníky. Ti často obléhali...