Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Kabelky Plátěná taška Medojed

Plátěná taška Medojed

SKU: 65042
1. Barva

černo-olivová

2. Barva

černo-hnědá

3. Barva

olivovo-hnědá

1842 

Řekli jsme si, že to chce jednu pořádnou šelmu do naší zoo. Medojed si získal naše srdce! Tak jsme si ho ušili hned ve třech barevných provedeních. Co na něj říkáte? Plátěná taška přes rameno Medojed je ušita z pevného bavlněného plátna a podšita jemnou bavlnou. Hrubou srst nehledejte! Chlupy se vám nikde válet nebudou. Za povšimnutí však stojí nastavitelný popruh z kvalitní hovězí kůže, který je připevněn na tašku pomocí stejně kvalitních kožených poutek s kovovým polokroužkem. Délka popruhu je 120 až 145 cm. Trošku jsme si toho Medojeda vyzdobili prošívaným pruhem z kvalitní hovězí kůže tmavě hnědé barvy. Zapínání hlavní kapsy je řešeno poněkud netradičním ale zajímavým řešením – koženým páskem, který se zapíná na kovový kolíček. Plátěná taška Medojed má jednu malou vnitřní kapsu a jednu větší vnější přední kapsu na zip, kde si můžete uschovat vše, co potřebujete mít ihned po ruce. Novinkou je, že plátěná taška navíc v sobě skrývá ještě všitou karabinu na šňůrku, na kterou si můžeme upevnit klíče či peněženku před případnými kapsáři. A protože je Medojed dalším originálním kouskem z naší dílny, kožená nášivka s logem imago rozhodně nesmí chybět. Kterou barvu si vyberete, už víte?

Plátěná taška Medojed na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPlátěná taška Medojed

z kategorie:,

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.

Kostlivci a další přízraky ožívají na Vyšehradě

Pojďmě se podívat na strašidla a podivné bytosti, které činí Vyšehrad tajemným. Psychotronikové tvrdí, že se pod Vyšehradem nachází tajné a neprobádané prostory. Je tu také sestava kamenů zvaná Čertův sloup. Ta odkazuje na legendu o kanovníkovi, který propadl hazardu. Kolem nedaleko stojící Rotundy sv. Martina se to zas prý po nocích hemží nejrůznějšími přízraky.

Upír zabil devět lidí

Odborníci zkoumají věrohodnost příběhů o upírech, které často zní jako působivé legendy. Existují však i historické záznamy, jako případ z roku 1725 v Uhrách, které naznačují, že upíři mohli být více než pouhými mýty. Tento článek se zabývá jedním z těchto příběhů a snahou obyvatel o řešení tohoto podivného jevu.

Skrývá mimozemský život Europa?

O tom, že naše planeta není jediným místem ve vesmíru vhodným pro život, už ani nemusíme spekulovat. Mimozemský život je ale možná blíže, než...