Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Placatky Placatka s koženým obalem

Placatka s koženým obalem

SKU: 64761
760 

Stylová placatka v koženém obalu, věrný společník na dlouhé večery a neocenitelný pomocník na daleké cesty. Záleží jen na vás, jakým nápojem ji naplníte. Jisté však je, že se s ní můžete blýsknout nejen u táboráku, ale i na rodinné oslavě. Perfektně se hodí jako dárek. Na vaše přání můžeme kožený obal ozdobit pomocí gravírování. Je libo věnování, jméno nebo nějaký obrázek? Stačí nám poslat vaše přání a dárek je na světě. Kvalitní nerezová placatka bezpečně odolá působení živlů a tak se s ní nemusíte bát vyrazit na cesty. Obal jsme pro vás vytvořili v naší dílně ze světle hnědé hovězí kůže prvotřídní kvality. Mrkněte se i na variantu placatky v koženém obalu s luxusním gravírováním. Pokud svoji placatku máte rádi po ruce, připravili jsme pro vás kožené pouzdro na opasek s placatkou.

Placatka s koženým obalem na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPlacatka s koženým obalem

z kategorie:,

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kostlivci a další přízraky ožívají na Vyšehradě

Pojďmě se podívat na strašidla a podivné bytosti, které činí Vyšehrad tajemným. Psychotronikové tvrdí, že se pod Vyšehradem nachází tajné a neprobádané prostory. Je tu také sestava kamenů zvaná Čertův sloup. Ta odkazuje na legendu o kanovníkovi, který propadl hazardu. Kolem nedaleko stojící Rotundy sv. Martina se to zas prý po nocích hemží nejrůznějšími přízraky.

Zaklínačský medailon Wild Hunt: Tajemství symbolu, který propojuje realitu a magii

Zaklínačský medailon Wild Hunt je tajemným symbolem, který propojuje reálný svět s magií. S Geraltovými dobrodružstvími se stává klíčem k tajemstvím, která ohromují miliony fanoušků fantasy literatury a her. Přinášíme vám jeho význam v boji čarodějů a Zaklínače.

Kdo je Olgoj Chorchoj

Vypadá jako kus tlustého střeva z dobytka. Někdy nemá hlavu, oči ani nos. Neplazí se, ale krouživým pohybem se sune vpřed. To jsou výrazné...

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.