Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Placatky Placatka s koženým obalem Zaklínač – Vlčí hlava a runy

Placatka s koženým obalem Zaklínač - Vlčí hlava a runy

SKU: 66334
786 

Stylová placatka v koženém obalu s nádherným gravírováním vlčí hlavy a symbolů zaklínačských znamení. Věrný společník na dlouhé večery a neocenitelný pomocník na daleké cesty. Záleží jen na vás, jakým elixírem ji naplníte. Jisté však je, že se s ní blýsknete nejen na LARPu, u táborového ohně, na zaklínačském hradišti, ale také na narozeninové oslavě. Kvalitní placatka z nerezu bezpečně odolá působení živlů. Bez obav s ní můžete vyrazit na dalekou cestu do Cintry nebo na Skellige. Obal jsme pro vás vytvořili v naší dílně z hovězí kůže prvotřídní kvality, kde se dočkal i originálního gravírování. K nerezové placatce dostanete i užitečný nálevkový trychtýřek. Nevyhovuje vám zajkínačská symbolika vlčí hlavy a znamení? Pořiďte si placatku v koženém obalu bez zdobení, na kterou vám gravírováním můžeme vytvořit grafiku na přání. Pokud svoji placatku máte rádi po ruce, připravili jsme pro vás kožené pouzdro na opasek. Stylová placatka v koženém obalu se také hodí jako skvělý dárek. Na přání vám na ni můžeme pomocí gravírování doplnit třeba věnování či jméno obdarovaného.

Placatka s koženým obalem Zaklínač - Vlčí hlava a runy na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPlacatka s koženým obalem Zaklínač - Vlčí hlava a runy

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Voda, která zničila svět

Na jasné obloze se začaly objevovat mraky. Nejprve malé, ale jak ubíhal čas, začaly nabírat na velikosti. Jejich zpočátku bílá barva se změnila v...

Největší kontroverze a teorie ve světě Star Wars

Ponořte se do světa Star Wars a objevte kontroverze a teorie týkající se této populární sci-fi ságy. Od midi-chlorianů po Darth Jar Jar teorii, Star Wars je plný záhad a emocí.

Pokémoni: Unikátní fiktivní tvorové se schopnostmi a typy, kteří oslovují fanoušky po celém světě.

Pokémoni jsou fiktivní tvorové s unikátními schopnostmi a typy, kteří žijí vedle lidí v Pokemon světě. Sbírejte, trénujte a bojujte s nimi ve hře, televizi, filmech a dalších médiích.

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.