Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Placatky Placatka s koženým obalem Lesní krajina

Placatka s koženým obalem Lesní krajina

SKU: 66334
833 

Stylová placatka v koženém obalu s nádherným gravírováním lesní krajiny. Věrný společník na dlouhé večery a neocenitelný pomocník na daleké cesty. Záleží jen na vás, jakým nápojem ji naplníte. Jisté však je, že se s ní blýsknete nejen na LARPu, v bitvě, u táborového ohně, ale také na narozeninové oslavě. Stylová placatka v koženém obalu je totiž skvělým dárkem. Na přání je možné přidat věnování či jméno na zadní stranu placatky pomocí gravírování. Kvalitní placatka z nerezu bezpečně odolá působení živlů. Bez obav s ní můžete vyrazit na dalekou cestu tam a zase zpátky. Obal jsme pro vás vytvořili v naší dílně z hovězí kůže prvotřídní kvality, kde se dočkal i originálního gravírování. Nevyhovuje vám klidná atmosféra lesního zátiší? Pořiďte si placatku v koženém obalu bez zdobení, na kterou vám gravírováním můžeme vytvořit grafiku na přání. Pokud svoji placatku máte rádi po ruce, připravili jsme pro vás kožené pouzdro na opasek.

Placatka s koženým obalem Lesní krajina na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPlacatka s koženým obalem Lesní krajina

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Duch syna zachránil stařence život

Článek popisuje příběh paní Magdaleny, která se setkala s duchem svého zemřelého syna a díky němu unikla smrti. Podobné příběhy setkání s duchy blízkých a zemřelých jsou zaznamenány po celém světě a někdy se ukážou jako ochrana před nebezpečím.

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.

Bílá paní nebo duchové mrtvých?

Snad všechny české hrady a zámky jsou opředeny legendami, v nichž vystupují nejrůznější strašidla, duchové a jiné prapodivné bytosti. Vedle čertů, bezhlavých rytířů, zakletých...

Gandalf versus Saruman: Protichůdné cesty kouzelnictví

Článek se věnuje analýze dvou protikladných přístupů k magii a moci, které představují ikonické postavy Gandalf a Saruman z Pána Prstenů. Ukážeme vám, jak tyto postavy symbolizují cestu pokory a služby, respektive cestu ambicí a korupce.