Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Placatky Placatka s koženým obalem Health Potion

Placatka s koženým obalem Health Potion

SKU: 66334
778 

Stylová placatka v koženém obalu s gravírováním health potion, který naplní léčivou silou každou tekutinu, kterou do placatky nalijete. Věrný společník na dlouhé večery a neocenitelný pomocník na daleké cesty. Záleží jen na vás, jakým nápojem ji naplníte. Jisté však je, že se s ní blýsknete nejen na LARPu, u herního stolu, na hlídce u táborového ohně, ale také na narozeninové oslavě. Kvalitní placatka z nerezu bezpečně odolá působení živlů. Bez obav s ní můžete vyrazit na dalekou cestu tam a zase zpátky. Obal jsme pro vás vytvořili v naší dílně z hovězí kůže prvotřídní kvality, kde se dočkal i originálního gravírování. K nerezové placatce dostanete i užitečný nálevkový trychtýřek. Nevyhovuje vám zdobení v podobě léčivého lektvaru? Pořiďte si placatku v koženém obalu bez zdobení, na kterou vám gravírováním můžeme vytvořit grafiku na přání. Pokud svoji placatku máte rádi po ruce, připravili jsme pro vás kožené pouzdro na opasek.

Placatka s koženým obalem Health Potion na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPlacatka s koženým obalem Health Potion

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Nejznámější strašidelné domy na světě: Příběhy plné duchů a záhad

Prozkoumejte nejznámější strašidelné domy a zámky na světě, jejich historii a příběhy, které je obklopují. Od Amityville Horror House v New Yorku, přes Winchester Mystery House v Kalifornii, zámek Bran v Rumunsku, až po Myrtles Plantation v Louisianě a zámek Edinburgh ve Skotsku. Každý z nich má svůj jedinečný a strašidelný příběh.

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Rarášek na hradu Zvíkov nestrašil

Hrad Zvíkov se rozprostírá na skalním ostrohu na soutoku Otavy s Vltavou. Se stavbou započal pravděpodobně Přemysl Otakar I. v roce 1226. V letech...

Brumbálovo tajemství: Odhalení záhad nejvýznamnějšího kouzelníka světa Harryho Pottera

Albus Brumbál, nejvýznamnější kouzelník ze světa Harryho Pottera, je obklopen řadou tajemství. Jaká jsou a jak ovlivnila jeho život i příběh mladého kouzelníka, se dočtete v tomto článku.