Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Mörk Borg PIRATE BORG Core Rulebook

PIRATE BORG Core Rulebook

SKU: 66334
863 

PIRATE BORG Core Rulebook je hra na hrdiny z pirátského prostředí, která v sobě snoubí historii, fantasy, horor a rum. Příručka je v angličtině. PIRATE BORG is a scurvy-ridden, rules light, art heavy tabletop RPG. Inspired by history, fantasy, horror and rum. Your cutlass & flintlock won’t save you from the hordes of skeletons, the Kraken, or even your own crew. PIRATE BORG is a complete game based on and compatible with the award winning doom art-punk RPG MÖRK BORG using their incredible 3rd party license. But it’s also a tool kit. Most of the tables can be hacked and used with any tabletop RPG. This game is about being a greedy, filthy, scoundrel. Find a ship. Recruit some crew. Raid, pillage, plunder, and otherwise pilfer your weasley black guts out. Get a bigger ship. Kill some things. Upgrade your ship. Sneak into a fort. Raid a port. Acquire treasure. Bury said treasure. Become infamous. Search for someone else’s treasure. Flee in terror from unfathomable creatures from the deep. Drink all of the rum. Die on the high seas. Roll a new character and do it all again. Included in the 166 page book are 8 character classes, easy-to-learn naval combat rules, stats for 18 vessels, 80+ NPCs & monsters, 90+ system agnostic tables, and “The Curse of Skeleton Point”, a sandbox style adventure with 11 pirate-themed locations. The game is written and illustrated by Luke Stratton, also known as Limithron, who is known for his pirate-themed battle maps. The game will be printed and distributed by Free League Publishing (Mörk Borg, ALIEN RPG, Tales from the Loop RPG, The One Ring RPG) under the Free League Workshop sub-label for independently designed games.

PIRATE BORG Core Rulebook na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPIRATE BORG Core Rulebook

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Glum: Komplexní analýza charakteru

Glum je jednou z nejvýznamnějších postav v Tolkienově fantasy literatuře. Jeho komplexní charakter umožňuje čtenářům se ztotožnit s jeho vývojem. Je to skřet, jehož neustálý vnitřní boj mezi dobrem a zlem je fascinující a nezapomenutelný.

Mimozemšťany z Marsu postihla katastrofa

Snad největší záhadu naší sluneční soustavy v sobě skrývá planeta Mars. Už v roce 1877 vznikla legenda o zelených mužíčcích, kteří sousední rudou planetu...

Jak se chovat při setkání s duchy: klid, respekt a otevřená komunikace

Setkání s duchy může být fascinující nebo děsivá zkušenost. V tomto článku najdete doporučení, jak se při takovém setkání chovat, jak navázat komunikaci, a co dělat, pokud se cítíte ohroženi. Klíčové jsou klid, respekt a otevřená komunikace.

Co se skrývá v kupé vlaku do Bradavic? Zajímavosti, které jste možná přehlédli

Vlak do Bradavic z Harryho Pottera není jen dopravní prostředek, ale brána do světa kouzel. V jeho kupé Harry potkává přátele i nepřátele, čelí dementorům, objevuje magické sladkosti a rozplétá tajemství R.A.B.