Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Peněženka Poquito Two

SKU: 65042
1. Barva

žlutá

2. Barva

černá

3. Barva

modrá

4. Barva

červená

5. Barva

zelená

249 

Minimalistická peněženka Poquito Two vás překvapí svou velikostí. Tato malá peněženka v sobě skrývá jednu hlavní kapsu na karty, papírové bankovky ve složeném stavu či na jednu nebo dvě kovové mince. Pro jistotu je tato kapsa zabezpečená kontra gumičkou, takže při trsání na vaši oblíbenou písničku nebo při sprintu na tramvaj, vše zůstane na svém místě, v peněžence Poquito Two. Další z možností úložného prostoru je černá přední kapsa umožňující umístění tzv. rychlé karty , kterou tak máte vždy při ruce. Která to je? Kartička pojištěnce nebo kreditní karta? To není vše! Pod gumičku obepínající celou peněženku můžete ještě navíc vložit třeba nějakou vizitku, nákupní seznam, klíč, pomádu na rty či jinou drobnost, kterou nechcete ztratit někde na dně batohu či tašky. Peněženka Poquito Two je opatřená kvalitním polokroužkem s karabinou. Díky ní se vám peněženka jen tak nevytratí z batohu či z tašky. Karabinu můžete připnout na klíče či k poutku u kalhot nebo k pásku. Kde to bude, už je na vás. Peněženka Poquito Two je k mání v pěti barevných variantách. Kterou si vyberete?

Peněženka Poquito Two na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPeněženka Poquito Two

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Duch zámeckého pána se prohání Chotěboří

V databankách záhadologických společností jsou tisíce záznamů o setkání s duchy zemřelých. Astrální bytosti se v hojné míře vyskytují zejména na hradech a zámcích....

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.

Záhadný mechanismus z Antikythery: Tajemství starověkého řeckého počítače

Záhadný Mechanismus z Antikythery: Historie, technologie a tajemství starověkého řeckého počítače, objeveného v troskách lodi u ostrova Antikythera, který fascinuje vědce a archeology po desetiletí.