logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Peněženka Poquito Lau

SKU: 61951
1. Barva

neonově žlutá

2. Barva

neonově růžová

3. Barva

černá

4. Barva

červená

5. Barva

modrá

249 

Peněženka Poquito Lau je prostě držák! Hlavní kapsa na karty pojme jakoby nic až 10 karet. Takže bez problému můžete utrácet bez nutnosti hotovosti. Samozřejmě pokud karty budou provozu schopné. Je-li třeba mít u sebe aspoň pár drobáků do nákupního vozíku či na spropitné pro poslíčka, minimalistická peněženka Poquito Lau v sobě skrývá ještě jednu kapsičku, která je uzavíratelná na zip. Krom kovových mincí se tam hravě vleze i nějaká ta papírová bankovka ve složeném stavu. Součástí malé peněženky Poquito Lau je kvalitní polokroužek s karabinkou. Díky ní se vám peněženka jen tak nevytratí z batohu či z tašky. Karabinu můžete připnout také na klíče či k poutku u kalhot nebo k pásku. To už je na vás, kde určíte polohu pro váš sejf. TIP: Peněženka Poquito Lau je skvělá pro děti! Mohou si do ní uschovat šalin kartu, kartu do jídelny či nějakou kartu ze své sběratelské sbírky, kterou musí mít neustále u sebe. Plus budou mít u sebe i pár drobných třeba na zmrzlinu. Navíc díky karabině peněženku Poquito Lau hned tak nevytratí při mimoškolních aktivitách na hřišti. Peněženka Poquito Lau je k mání v pěti barevných variantách. Která bude ta vaše?

Peněženka Poquito Lau na imago.cz

zbožíPeněženka Poquito Lau

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.

Věznice jménem Křivoklát

Vězeňská cela na konci světa, tak nějak by se dal charakterizovat Křivoklát - původně dřevěný lovecký hrad, jehož první zmínky spadají do roku 1109....

Thorovo kladivo: Symbol síly, ochrany a nevyčerpatelné životní energie přírody

Thorovo kladivo, nejvýznamnější nordický symbol, ochrání vás před útoky a poskytne mocnou podporu. Zjistěte více o jeho původu a symbolice.