Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Pathfinder Adventure Path Pathfinder Adventure Path: Fists of the Ruby Phoenix (druhá edice)

Pathfinder Adventure Path: Fists of the Ruby Phoenix (druhá edice)

SKU: 66334
1269 

Fists of the Ruby Phoenix je dobrodružství pro hru na hrdiny Pathfinder (druhá edice). Dobrodružství je vhodné pro postavy na 11. až 20. úrovni. Příručka je v angličtině. Prepare for the fight of your life! The Ruby Phoenix Tournament gathers the most talented martial artists, mages, and misfits from around the world to compete on a world stage. The grand prize? Winner s choice of a priceless treasure from the vault of Hao Jin, the Ruby Phoenix, herself! This hardcover compilation includes all three adventures of the popular Fists of the Ruby Phoenix Adventure Path in one epic book. Explore a complete adventure for 11th- to 20th-level characters, plus fantastic gazetteers, inspiring character options, dozens of creatures, and more! Pathfinder Second Edition’s most ambitious campaign yet bursts from the pages of this massive hardcover compilation, containing all three adventures in the fan-favorite Fists of the Ruby Phoenix Adventure Path, a fist-smashing tournament campaign like no other, along with support articles, rules, monsters, and more!

Pathfinder Adventure Path: Fists of the Ruby Phoenix (druhá edice) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPathfinder Adventure Path: Fists of the Ruby Phoenix (druhá edice)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kdo je Olgoj Chorchoj

Vypadá jako kus tlustého střeva z dobytka. Někdy nemá hlavu, oči ani nos. Neplazí se, ale krouživým pohybem se sune vpřed. To jsou výrazné...

Tajemství vlaku do Bradavic: Původ nápadu na nástupiště 9 3/4

Prozkoumejte tajemství nástupiště 9 3/4 z Harryho Pottera. Co inspirovalo autorku J.K. Rowling ke vzniku tohoto magického místa a jaký je jeho vliv na fanoušky po celém světě?

Vyvolávání duchů: Metody, rizika a doporučení pro bezpečnou komunikaci se světem duchů

Článek se zaměřuje na téma vyvolávání duchů a poskytuje informace o různých metodách, rizicích a doporučeních pro ty, kteří se chtějí snažit navázat kontakt se světem duchů. Zároveň upozorňuje na nutnost respektování duchů a dodržování etických zásad.

Nedoceněné postavy v Pánu Prstenů: Kdo zaslouží více pozornosti a proč?

Pán prstenů je svět plný komplexních a fascinujících postav. Některé z nich však často zůstávají v pozadí. Přečtěte si o těch, kteří zaslouží více pozornosti.