Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Dekorace Ozdoby Harry Potter – Maskoti kolejí

Ozdoby Harry Potter - Maskoti kolejí

SKU: 66726
1485 

Závěsná dekorace v podobě erbovních zvířat kolejí školy čar a kouzel v Bradavicích. Ozdoby jsou vhodné k zavěšení, každá je na stužce v kolejních barvách. Pokud ozdobami chcete zkrášlit vánoční stromeček, doporučujeme věšet na ty nejsilnější větve, ozdoby nejsou žádní drobečci - například Nebelvírský lev váží 118 gramů a má rozměry 9,5 x 10,5 cm. Ozdoby jsou zabaleny ve výstavní dárkové krabičce o rozměru 24 x 30 cm.

Ozdoby Harry Potter - Maskoti kolejí na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíOzdoby Harry Potter - Maskoti kolejí

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kostely nebo energetická centra

Tajemství Stonehenge a Newgrange, starodávných megalitických staveb, které jsou centrem legend a historie. Jak využívaly sluneční a zemskou energii, k čemu sloužily a jaký byl jejich účel?

Snění a vize v Zaklínačském světě

Ve světě Zaklínače od Andrzeje Sapkowského hrají sny a vize klíčovou roli. Odhalují budoucnost, dávají hrdinům směr a odkrývají minulost. Nejznámějšími postavami se schopností vidět sny a vizie jsou Geralt a Ciri.

Údolí, které nahání hrůzu

Na naší planetě existují místa, která jakoby si pamatovala události, jež se v nich odehrály. Na některých hradech či zámcích se tak ozývají hlasy,...

Lidožraví obři – Vraždící monstra nejen české mytologie

Obři lidožrouti v české mytologii a legendách různých kultur. Přečtěte si jejich zajímavé příběhy a zjistěte, jak se stali součástí literárního světa, včetně děl J. R. R. Tolkiena a řeckého eposu Odysea.