Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Deskové hry Ostrov dinosaurů: Hoď a kroť

Ostrov dinosaurů: Hoď a kroť

SKU: 66726
729 

V deskové hře Ostrov dinosaurů: Hoď a kroť budete vytvářet velkolepý dinosauří park! Nejprve si vyberete kostky ze společné nabídky a pak je umístíte na centrální hrací desku. Je potřeba provádět rozličné akce a zajistit tak hladký chod vašeho parku. U dinosauřího projektu by se rozhodně nemělo na ničem šetřit! Ve hře Ostrov dinosaurů vás čeká zábavná tetrisová skládačka, ve které se budete snažit umístit všemožné budovy a dinosauří výběhy na nevelký plán parku. Budete oživovat dinosaury, najímat specialisty a pokoušet se vytvořit tu nejlepší dinosauří zoo ze všech. Současně však musíte nebezpečná pravěká stvoření patřičně krotit, aby všichni návštěvníci, kteří do parku přišli, mohli i ve zdraví odejít. Ostrov dinosaurů: Hoď a kroť je skvělá hra pro milovníky dinosaurů, ve které v každé partii narazíte na jinou sadu karet specialistů a budov - takže vás pokaždé čeká nový zážitek. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: centrální deska 2 bloky herních listů 1 pytlík na kostky 10 kostek 20 karet budov 20 karet specialistů 10 karet AI pro sólovou hru 1 ukazatel sezóny 1 žeton začínajícího hráče Hra obsahuje česká pravidla. Odkazy pravidla (pdf, česky)

Ostrov dinosaurů: Hoď a kroť na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíOstrov dinosaurů: Hoď a kroť

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Snění jako klíč k duši: Jak rozluštit tajemství svých snů.

Sny jsou oknem do budoucnosti a zrcadlem duše, odhalující naše emoce, touhy a obavy. Od biblických příběhů až po moderní psychologii, snění nám pomáhá lépe poznat sebe sama. Naučte se, jak rozumět svým snům bez zbytečných knih nebo seminářů.

Na duchy ani farář nestačil

Paranormální události v jihočeském Sepekově: Pan Josef je svědkem záhadných jevů, zjevení mlhavých postav a tajemných hlasů v kuchyni starého domu. Vše zřejmě souvisí s historií místa a požárem, který tu vypukl v roce 1912. V okolí domu byly pozorovány i další záhadné úkazy.

Smrtící plamínky

Bludičky jsou příbuzné rusalek a divoženek. Ovládají kouzla a před lidmi se zjevují v podobě mihotavého plamínku nad zemí. Ve skutečnosti se však jedná...

Magický kruh v Kounově: Astronomický kalendář nebo svatyně dávných kultur?

Kounovské řady představují přes 2 kilometry dlouhý sled kamenů který skrývá svůj původ a účel. Mohou být astronomickým kalendářem nebo svatyní dávných kultur. Přestože neodolaly zkoumání vědců, stále si zachovávají svou záhadnou auru.