Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

No Salvation for Witches

SKU: 66726
499 

No Salvation for Witches je příručka s dobrodružstvím pro hru na hrdiny Lamentations of the Flame Princess RPG. Příručka je v angličtině. England, 1620. To strike a blow against the Patriarchy, six women perform a dangerous rite in an abandoned priory. Through dance, they commune with Terpsichore, Greek muse and patroness of dancers. Starving demons slither across the moors; monstrous nuns shriek in the infirmary; and within the Attic, a great unraveling awaits. The fate of the world rests in the hands of the players. Will they bring about an egalitarian utopia? Will they skulk away in the night, pockets bulging with treasure? Will they bring about the destruction of all things? Will they find the Tract of Teratology, a randomly-generated creature-summoning ritual with 3.6 quadrillion combinations? After this adventure, nothing will be the same. An adventure for Lamentations of the Flame Princess Weird Fantasy Role-Playing and other traditional role-playing games.

No Salvation for Witches na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíNo Salvation for Witches

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jsme potomky mimozemšťanů? Fascinující teorie panspermie a její argumenty

Teorie panspermie naznačuje mimozemský původ lidstva, přičemž článek zkoumá rychlý vývoj života na Zemi a unikátní aspekty lidské DNA. Tato hypotéza vyvolává zajímavé otázky o našem původu a podněcuje debatu o našem místě ve vesmíru a jedinečnosti lidského druhu.

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.

Největší záhady podmořského světa

Podmořský svět skrývá mnoho záhad a tajemství, od legendárního Bermudského trojúhelníku, přes nejhlubší místo na Zemi - Mariánský příkop, až po záhadné podmořské hory a legendu o ztracené Atlantidě. Objasňování těchto tajemství představuje výzvu pro vědce z celého světa.

Ulicemi Plzně se potulují duchové

Po celém světě se čas od času objevují svědectví, která popisují setkání člověka s duchy. V databankách záhadologických společností jsou tak stovky případů, v...