Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

No Rest for the Wicked

SKU: 66726
306 

No Rest for the Wicked je příručka s dobrodružstvím pro hru na hrdiny Lamentations of the Flame Princess RPG. Příručka je v angličtině. You probably can t imagine a life devoured by war while you re cozy and safe, rolling dice around a table with your friends, but the land remembers. History remembers. Look at the global powers in World War I and you will see the war continued after a three-century truce. Track the global population over time and you will see the divot where pike-and-shot killed those the plague did not. Bore into Arctic ice and measure the lead content and you will see the drop when there were no more men to smelt iron. So, when you seek an inn to stay for the night, why are you so surprised to find the war has arrived ahead of you? An adventure suitable for low level characters for use with Lamentations of the Flame Princess Weird Fantasy Role-Playing and other traditional role-playing games.

No Rest for the Wicked na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíNo Rest for the Wicked

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Cháron – převozník duší v řecké mytologii

Cháron, významná postava řecké mytologie, je znám jako převozník duší do podsvětí. Jeho role, symbolické zobrazení v umění a literatuře, nás fascinuje již po staletí. Seznamte se s jeho příběhem a významem.

Významnými ulicemi Staré Prahy: Příběhy a tajemství

Praha je město plné historie, tajemství a příběhů. Ve Staré Praze, srdci českého hlavního města, najdeme řadu významných ulic, které jsou svědky času a historie. Každá z nich má svá vlastní tajemství a příběhy, které jsou předávány z generace na generaci.

Deset nevyřešených záhad ze série Harry Potter, které stále poutají fanoušky

Série knih o Harrym Potterovi od J.K. Rowlingové láká fanoušky po celém světě nejen svými dobrodružstvími, ale také řadou nerozřešených záhad. Představujeme deset otázek, které autorka dosud nevyřešila a které lákají k vysvětlení.

Záhada Betlémské hvězdy: historické teorie a astronomické hypotézy

Betlémská hvězda, jedno z největších tajemství historie, fascinuje vědce a teology po celá staletí. Seznamte se s různými historickými, astronomickými a teologickými teoriemi, které se snaží objasnit povahu a význam tohoto enigmatického jevu, známého také jako Vánoční hvězda.