Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Kuchařky Neoficiální kuchařka Harryho Pottera

Neoficiální kuchařka Harryho Pottera

SKU: 66134
431 

S pomocí této kuchařky vyčarujete hostiny, které si v ničem nezadají s hostinami ve Velké síni, sladkosti, které by byly hodné Ministerstva kouzel, svačinky, které byste si mohli dát i v Bradavickém expresu, a mnoho dalších dobrot. To vše vám umožní tato neoficiální kuchařka Harryho Pottera, která se brzy po svém vydání stala bestsellerem. A nepotřebujete k tomu ani kouzelnou hůlku! Opečené párky a bramborová kaše s Harrym, Ronem a Hermionou v bradavické jídelně. Pořádný hrnek čaje a griliášové hrudky v Hagridově chatrči. Kotlové koláčky a dýňový džus v Bradavickém expresu. S touto kuchařkou bude stolování po bradavicku stejně jednoduché jako upéct koláč Banoffee! Kniha obsahuje více než 150 jednoduchých receptů, rad a technik, takže si můžete jako mávnutím kouzelného proutku dopřát lahodná jídla vytažená přímo ze stránek vašich oblíbených příběhů o Harrym Potterovi. Patří mezi ně například: Sirupový koláč – Harryho oblíbený dezert, Mollyiny masové koule – osvědčená klasika paní Weasleyové, Kráturova francouzská cibulačka, Dýňové taštičky – lahůdka, která nikdy nechybí na vozíku Bradavického expresu Se špetkou kouzlení a kapkou tvořivosti vyčarujete takové předkrmy, dezerty, svačinky a nápoje, že se z obyčejných jídel rázem stanou učiněná mistrovská díla, za něž by se nemusela stydět ani samotná paní Weasleyová.

Neoficiální kuchařka Harryho Pottera na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíNeoficiální kuchařka Harryho Pottera

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Rarášek na hradu Zvíkov nestrašil

Hrad Zvíkov se rozprostírá na skalním ostrohu na soutoku Otavy s Vltavou. Se stavbou započal pravděpodobně Přemysl Otakar I. v roce 1226. V letech...

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Časové paradoxy: fascinace a záhady cestování časem

Článek se zabývá konceptem časových paradoxů a cestování časem. Zabývá se hlavními typy paradoxů, jako je "paradox dědečka" a "paradox sebeovlivnění", a diskutuje o možných dopadech těchto paradoxů na naše chápání světa.

Nejznámější strašidelné domy na světě: Příběhy plné duchů a záhad

Prozkoumejte nejznámější strašidelné domy a zámky na světě, jejich historii a příběhy, které je obklopují. Od Amityville Horror House v New Yorku, přes Winchester Mystery House v Kalifornii, zámek Bran v Rumunsku, až po Myrtles Plantation v Louisianě a zámek Edinburgh ve Skotsku. Každý z nich má svůj jedinečný a strašidelný příběh.