Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Nátepníky kožené Nátepník úzký, s kovovými dírkami

Nátepník úzký, s kovovými dírkami

SKU: 66726
1. Barva

hnědá

2. Barva

černá

3. Barva

přírodní

219 

Elegantní úzký nátepník zhotovený z 2,5 mm silné hovězí kůže. Délka nátepníku je 8,5 cm, obvod kolem zápěstí 16 cm. Zavazuje se koženou tkanicí, která je součástí zboží. Dírky pro tkanici jsou opatřeny kovovýmii průchodkami, proto se jen tak neopotřebují. Nátepníky jsou ošetřeny včelím voskem. Nátepník můžete nosit jako ozdobu, doplněk kostýmu či účinnou ochranu zápěstí. Uvedená cena je za jeden nátepník. V případě zájmu je možné nátepník za příplatek namořit jinou barvou, upravit rozměry či jinak upravit. Požadavek stačí uvést v poznámce před dokončením objednávky.

Nátepník úzký, s kovovými dírkami na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíNátepník úzký, s kovovými dírkami

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Co nás Pán Prstenů učí o přátelství, odvaze a oběti

Pán Prstenů, epická trilogie J.R.R. Tolkiena, je nejen úspěšným fantasy příběhem, ale také zdrojem cenných lekcí o přátelství, odvaze a oběti. Tyto hodnoty jsou klíčovými tématy celého díla a jsou stále relevantní pro naše životy. Přečtěte si náš článek a objevte, co nám Pán Prstenů učí o těchto hodnotách.

Deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly hodnoty přátelství, odvahy a lásky

V tomto článku představujeme deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly nám sílu přátelství, odvahy a lásky. Tato moudra nám připomínají důležitost našich voleb, hodnoty charakteru, síly vzpomínek a lásky. Díky J.K. Rowlingové za to, že nás naučila těmto životním lekcím prostřednictvím světa Harryho Pottera.

V Srbsku exhumovali upíra aby mu probodli srdce a tělo spálili na hranici

Příběh sedláka Petra Plogajoviče z roku 1725, jehož úmrtí vyvolalo v srbské vesnici upíří hysterii. Ta skončila, až když mu bylo kůlem probodnuto srdce a jeho tělo spáleno na hranici.

Podivná zmizení v Bermudském trojúhelníku

Záhada bermudského trojúhelníku: V hlubinách Atlantiku se skrývá tajemná oblast, která je proslulá tím, že zde pravidelně a téměř beze stopy mizí lodě a letadla. Proč se to děje?