Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Náramky Náramek s přívěsky Harry Potter, kožený

Náramek s přívěsky Harry Potter, kožený

SKU: 66334
717 

Náramek z černé kůže obsahuje trojici přívěsků v podobě Zlatonky, symbolu Nástupiště 9 a 3/4 a Relikvie smrti z knih a filmů o Harry Potterovi. K nim si pak můžete navléct hned tři korálky s názvy kouzel z vašich oblíbených příběhů. Náramek je ideálním dárkem pro všechny Potterheds. Náramek má v obvodu 18 cm, v jiných velikostech jde kožený náramek pořídit samostatně bez přívěsků.

Náramek s přívěsky Harry Potter, kožený na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíNáramek s přívěsky Harry Potter, kožený

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Hvězdy Star Wars: Co dělají herci dnes?

Článek se zaměřuje na hvězdy Star Wars a zjišťuje, co dělají dnes. Zahrnuje takové ikony jako Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher a další. Přečtěte si, jak se jejich kariéry vyvíjejí po roli ve Star Wars.

Tajemství vlaku do Bradavic: Původ nápadu na nástupiště 9 3/4

Prozkoumejte tajemství nástupiště 9 3/4 z Harryho Pottera. Co inspirovalo autorku J.K. Rowling ke vzniku tohoto magického místa a jaký je jeho vliv na fanoušky po celém světě?

Smrtící plamínky

Bludičky jsou příbuzné rusalek a divoženek. Ovládají kouzla a před lidmi se zjevují v podobě mihotavého plamínku nad zemí. Ve skutečnosti se však jedná...

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.