Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Pre dospelých Milo Manara s Pandora s Eyes

Milo Manara s Pandora s Eyes

SKU: 64917
596 

Milo Manara s Pandora s Eyes je anglicky psaný komiks pro dospělé od Milo Manary. Komiks je v angličtině. An edge-of-your-seat international thriller spiced with Milo Manara’s gorgeous erotic sensibility. Pandora is a beautiful young woman living with her adoptive parents in a major European city. Out of the blue, she learns that her real father might be a terrible mob boss wanted by the international authorities. When she is kidnapped and taken to Turkey, she is forced to confront her dangerous past and investigate the motives of the people closest to her. Vincenzo Cerami, a screenwriter (Roberto Benigni’s international hit and Academy Award-winning film Life is Beautiful), collaborates here with one of Europe’s greatest artists, Milo Manara.

Milo Manara s Pandora s Eyes na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíMilo Manara s Pandora s Eyes

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.

Co se starým chlebem – 5 tipů

Určitě i vám se už stalo, že vám zbyl menší či větší kousek chleba. A možná jste také přmýšleli, jak by se dal ještě...

Mořské panny nebo kapustňák?

Už od pradávných dob provázely námořníky na jejich cestách báje a pověsti o mořských pannách. Tento mýtický tvor představoval napůl ženu a napůl rybu....

Kostlivci a další přízraky ožívají na Vyšehradě

Pojďmě se podívat na strašidla a podivné bytosti, které činí Vyšehrad tajemným. Psychotronikové tvrdí, že se pod Vyšehradem nachází tajné a neprobádané prostory. Je tu také sestava kamenů zvaná Čertův sloup. Ta odkazuje na legendu o kanovníkovi, který propadl hazardu. Kolem nedaleko stojící Rotundy sv. Martina se to zas prý po nocích hemží nejrůznějšími přízraky.