Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Pěny Metalická Wax pasta, 20 ml

Metalická Wax pasta, 20 ml

SKU: 66726
1. Barva

modrá

2. Barva

zelená

3. Barva

magenta

4. Barva

fialová

5. Barva

zlatá

100 

Pasta na bázi včelího vosku obsahující pomerančový olej. Wax pasta se používá při výrobě cosplay kostýmů a doplňků. Na světlém i tmavém povrchu vytváří efektní metalický (kovový) efekt. Na povrch naneste tenkou vrstvu voskové pasty a krouživým pohybem prstů nebo štětcem rozetřete kde je potřeba. Celková doba schnutí pasty je přibližně tři hodiny.

Metalická Wax pasta, 20 ml na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíMetalická Wax pasta, 20 ml

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Deset nevyřešených záhad ze série Harry Potter, které stále poutají fanoušky

Série knih o Harrym Potterovi od J.K. Rowlingové láká fanoušky po celém světě nejen svými dobrodružstvími, ale také řadou nerozřešených záhad. Představujeme deset otázek, které autorka dosud nevyřešila a které lákají k vysvětlení.

Vyvolávání duchů: Metody, rizika a doporučení pro bezpečnou komunikaci se světem duchů

Článek se zaměřuje na téma vyvolávání duchů a poskytuje informace o různých metodách, rizicích a doporučeních pro ty, kteří se chtějí snažit navázat kontakt se světem duchů. Zároveň upozorňuje na nutnost respektování duchů a dodržování etických zásad.

Bílá paní nebo duchové mrtvých?

Snad všechny české hrady a zámky jsou opředeny legendami, v nichž vystupují nejrůznější strašidla, duchové a jiné prapodivné bytosti. Vedle čertů, bezhlavých rytířů, zakletých...

Nejtajemnější teorie Ericha von Dänikena: Život před námi

Švýcarský spisovatel Erich von Däniken je známý díky svým kontroverzním teoriím o mimozemšťanech a jejich roli v lidské historii. Jednou z jeho nejtajemnějších teorií je myšlenka, že naše planeta byla obývaná mimozemskými civilizacemi ještě před námi.