Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Hry pro děti Medvěd Wrr: Poprask na kolejích

Medvěd Wrr: Poprask na kolejích

SKU: 66481
401 

Plnou parou vpřed! velel svým kumpánům proradný strojvedoucí Crocs. Ti měli co dělat, aby udrželi ocelovou lokomotivu na kolejích. Vlak byl plný pohádkových postav z knih, které se staly nebohou obětí Crocsova zlotřilého plánu. Dokážete v kůži medvěda Wrr zachránit všechny postavičky dřív, než vlak dorazí do cílové stanice? Ale pssst, buďte potichu, ať vás Crocs nevyhmátne! Medvěd Wrr: Poprask na kolejích je původní česká zábavná hra s kostkami, inspirovaná knihou Medvěd Wrr: Zachraň knižní svět! Za pomoci hodů kostkami se v roli Medvěda Wrr pokusíte zkompletovat výherní kombinaci barevných vagónů z vlaku, který řídí proradný krokodýl Crocs. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 42 karet 12 žetonů 5 figurek 5 kostek 1 česká pravidla 1 slovenská pravidla 1 anglická pravidla Odkazy video (anglicky) pravidla (pdf, česky) pravidla (pdf, slovensky) pravidla (pdf, anglicky)

Medvěd Wrr: Poprask na kolejích na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíMedvěd Wrr: Poprask na kolejích

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Hobbiti: Mýtické bytosti Středozemě

Hobbiti jsou fascinující bytosti z Tolkienovy Středozemě. Tito malí tvorové, známí pro svá velká chodidla a lásku k pohodlí, jsou plni odvahy a dobrodružství. Přestože jsou poklidní a tiší, hobbiti jako Bilbo a Frodo Pytlík ukázali, že i ti nejmenší mohou mít velký vliv.

Deset nevyřešených záhad ze série Harry Potter, které stále poutají fanoušky

Série knih o Harrym Potterovi od J.K. Rowlingové láká fanoušky po celém světě nejen svými dobrodružstvími, ale také řadou nerozřešených záhad. Představujeme deset otázek, které autorka dosud nevyřešila a které lákají k vysvětlení.

Kamenná svědectví bohů

Za dávných časů pokrývaly adršpašskou oblast hluboké lesy, ze kterých vystupovaly skály Starozámeckého vrchu, na němž stával pyšný hrad obývaný loupežníky. Ti často obléhali...

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.