logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Home Fantasyobchod Medovina Medovina – Elixír smrti 0,5 l

Medovina - Elixír smrti 0,5 l

SKU: 62034
249 

Tmavá sladko-hořká medovina, jejíž chuť charakterizují výtažky hořce a karamelu. Složení: med, voda, výtažky z bylin a koření, kuler, karamel, hořec Objem: 0,5 l Obsah alkoholu: 13% Upozornění: alkohol prodáváme pouze zákazníkům zletilým, to jest od osmnácti let věku.

Medovina - Elixír smrti 0,5 l na imago.cz

zbožíMedovina - Elixír smrti 0,5 l

z kategorie:,

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Thorovo kladivo: Symbol síly, ochrany a nevyčerpatelné životní energie přírody

Thorovo kladivo, nejvýznamnější nordický symbol, ochrání vás před útoky a poskytne mocnou podporu. Zjistěte více o jeho původu a symbolice.

Pokémoni: Unikátní fiktivní tvorové se schopnostmi a typy, kteří oslovují fanoušky po celém světě.

Pokémoni jsou fiktivní tvorové s unikátními schopnostmi a typy, kteří žijí vedle lidí v Pokemon světě. Sbírejte, trénujte a bojujte s nimi ve hře, televizi, filmech a dalších médiích.

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.

Duch syna zachránil stařence život

Článek popisuje příběh paní Magdaleny, která se setkala s duchem svého zemřelého syna a díky němu unikla smrti. Podobné příběhy setkání s duchy blízkých a zemřelých jsou zaznamenány po celém světě a někdy se ukážou jako ochrana před nebezpečím.