Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Gamebooky v angličtině Lone Wolf 2: Fire on the Water (Definitive Edition)

Lone Wolf 2: Fire on the Water (Definitive Edition)

SKU: 66726
681 

Fire on the Water (Definitive Edition) je druhý díl úspěšné řady gamebooků série Lone Wolf, v anglickém rozšířeném vydání. Kniha je v angličtině, v pevné vazbě. In this DEFINITIVE EDITION of the classic gamebook, the work of JOE DEVER and GARY CHALK is reunited in print for the first time since 1991. Bitter war rages through your homeland as the Darklords of the west lay siege to the capital. The King has commanded you to make haste to the realm of Durenor, to retrieve the only power in Magnamund that can save your people - the Sommerswerd, the sword of the sun. Ahead of you lie treachery & sabotage, ferocious seastorms, the tunnel of Tarnalin, and the ghostly death-hulks of Vonotar the Traitor. Enemies hide beyond every turn of the page. Will YOU rise to meet your destiny? FIRE ON THE WATER is the second book in the LONE WOLF series - a unique interactive fantasy series. Each episode can be played separately or combined to create a continuous role-playing epic. The DEFINITIVE EDITION series from Holmgard Press is the first time Joe Dever s epic 32-book saga has ever been produced in one consistent format. Available in deluxe collectable Hardback, and soon in paperback. Drawing on the best artwork from across the years, with text freshly edited and gameplay newly tweaked by dedicated Lone Wolf scholars at Scriptarium and Project Aon, and with new supplementary material compiled by Authors August Hahn, Vincent Lazzari, and Joe s son Ben Devere - the DEFINITIVE EDITION series is an authoritative lasting testament to the world of Lone Wolf.

Lone Wolf 2: Fire on the Water (Definitive Edition) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíLone Wolf 2: Fire on the Water (Definitive Edition)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.

Ulicemi Plzně se potulují duchové

Po celém světě se čas od času objevují svědectví, která popisují setkání člověka s duchy. V databankách záhadologických společností jsou tak stovky případů, v...

V Srbsku exhumovali upíra aby mu probodli srdce a tělo spálili na hranici

Příběh sedláka Petra Plogajoviče z roku 1725, jehož úmrtí vyvolalo v srbské vesnici upíří hysterii. Ta skončila, až když mu bylo kůlem probodnuto srdce a jeho tělo spáleno na hranici.

E.T. mimozemšťan – fenomén, který změnil kinematografii

E.T., sympatický mimozemšťan, který se stal globální ikonou od svého filmového debutu v roce 1982, nadchne svými univerzálními tématy o přátelství, emocionální sounáležitosti a touze po spojení a pochopení.