Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod LitRPG Log Horizon 9 – Go East, Kanami!

Log Horizon 9 - Go East, Kanami!

SKU: 66481
364 

Divoké dobrodružství ve velkém stylu. Dívka, která si omotala Shiroeho kolem prstu konečně vstupuje na scénu! Leonardo jednoho dne zjišťuje, že se ocitl uvězněný v herním světě a co hůře, je na čínském serveru, mimo dosah všech svých přátel. Připlete se do obrovské bitvy a ve chvíli, kdy už se vše zdá ztraceno, ho zachrání svéhlavá černovlasá kráska Kanami. Kanami cestuje s hrdinou Eliasem, léčitelkou Coppélií a podivným mluvícím bílým koněm. Leonardo se připojuje ke skupince jako čtvrtý člen a společně vyrážejí na cestu směrem k japoskému serveru – do místa, kde byla spuštěna nová expanze těsně před Katastrofou. Začíná dlouhá a dobrodružná pouť na východ! Kniha je v angličtině.

Log Horizon 9 - Go East, Kanami! na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíLog Horizon 9 - Go East, Kanami!

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

E.T. mimozemšťan – fenomén, který změnil kinematografii

E.T., sympatický mimozemšťan, který se stal globální ikonou od svého filmového debutu v roce 1982, nadchne svými univerzálními tématy o přátelství, emocionální sounáležitosti a touze po spojení a pochopení.

Magické okolí Starého Plzence

Okolí města Starý Plzenec patří bezesporu k záhadným místům naší vlasti. Mezi domorodci se vypráví pověst o bájném a loupeživém rytíři, který obýval zdejší...

Šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, které jste možná nevěděli

Podívejte se na šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, ikoničtí postavě ze Středozemě J.R.R. Tolkiena. Odkryjte inspiraci pro jeho postavu, jeho pravé jméno, schopnosti, vztah k tabáku, jeho vlastnictví jednoho z Tří prstenů a historii jeho meče. Gandalf je komplexní postava s hlubokou historií a zajímavými detaily.

Jak by vypadal jízdní řád vlaku na nástupišti 9 3/4?

Zastavte se na londýnském nádraží King's Cross a prozkoumejte tajemství nástupiště 9 3/4. Odhalte jedinečný jízdní řád Bradavického expresu a magické záhady, které čekají na každého fanouška Harryho Pottera.