Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod LitRPG Log Horizon 1 – The Beginning of Another World

Log Horizon 1 - The Beginning of Another World

SKU: 66481
364 

Třicet tisíc japonských hráčů se jednoho dne vzbudí, aby zjistili, že fantasy svět Elder Tale, který byl do té doby oblíbeným MMORPG, se změnil v každodenní realitu. Hráči se nyní, oddělení od svých běžných životů, musí postavit novým výzvám v podobě hrozivých nestvůr, jídla bez chuti a nemožnosti zemřít. Během nastálého chaosu se naši hrdinové, herní veterán Shiroe, guardian Naotsugu a assassinka Akatsuki, vydávají na dobrodružství, které změní celý jejich svět. Kniha je v angličtině.

Log Horizon 1 - The Beginning of Another World na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíLog Horizon 1 - The Beginning of Another World

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jak by vypadal každodenní život v Hobitíně: Pohled do hobitské kultury

Prozkoumejte každodenní život v Hobitíně a nahlédněte do hobitské kultury. Objevte, jak stravování, společenský život, řemesla a láska k přírodě utvářejí hobitský způsob života. Pojďme se ponořit do prostých radostí a poklidné existence v tomto idylickém vesnickém prostředí.

Vyvolávání duchů: Metody, rizika a doporučení pro bezpečnou komunikaci se světem duchů

Článek se zaměřuje na téma vyvolávání duchů a poskytuje informace o různých metodách, rizicích a doporučeních pro ty, kteří se chtějí snažit navázat kontakt se světem duchů. Zároveň upozorňuje na nutnost respektování duchů a dodržování etických zásad.

Bílá paní nebo duchové mrtvých?

Snad všechny české hrady a zámky jsou opředeny legendami, v nichž vystupují nejrůznější strašidla, duchové a jiné prapodivné bytosti. Vedle čertů, bezhlavých rytířů, zakletých...

Legenda o Golemovi: Pražský mýtus nebo skutečnost?

Golem, tajemný středověký obr, je jedním z nejvýznamnějších symbolů Prahy. Je spojen s Rabi Loewem, který ho vytvořil k ochraně židovské komunity. Ale je tato legenda založena na skutečnosti nebo je to jen mýtus? Při zkoumání podrobností o této fascinující postavě se pokusíme odpovědět na tuto otázku.