Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Limonády Limonáda Naruto Shippuden Real Gold Lemon (náhodný druh)

Limonáda Naruto Shippuden Real Gold Lemon (náhodný druh)

SKU: 66726
77 

Vychutnejte si originální limonádu s příchutí citrónu pro fanoušky japonské mangy a anime Naruto Shippuden! Limonáda byla vyrobena k 20. výročí Naruta. Na etiketě se nachází náhodná postava (například Naruto, Sasuke, Sakura, Itachi, Minato a další) Složení: perlivá voda, kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy, extrakt z mateří kašičky, extrakt ženšenu / vitamín C (E300), aroma, kyselina citronová (E330), barvivo (karoten E160a, světlicová žluť), arginin, sodná sůl kyseliny asparagové, alanin, sladidlo (sukralóza E955), kyselina pantothenová, vápník, niacin, vitamín B6.

Limonáda Naruto Shippuden Real Gold Lemon (náhodný druh) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíLimonáda Naruto Shippuden Real Gold Lemon (náhodný druh)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Tolkienova Středozemě: mytologie, jazyky a příroda jako zdroje inspirace

Tolkienova Středozemě odráží jeho fascinaci mytologií, jazyky a přírodou, stejně jako zkušenosti z první světové války. Inspirace z nordických a keltských legend se mísí s hlubokou znalostí filologie, což vedlo k vytvoření bohatého a vícevrstevného světa.

Jaké by to bylo být profesorem v Bradavické škole kouzel a čar?

Představte si, že jste profesorem v Bradavické škole kouzel a čar. Máte přístup k nespočetnému množství knih a kouzelnických artefaktů, učíte mladé kouzelníky a čarodějky a jste součástí prestižních řad učitelů. Tato role s sebou přináší také výzvy, neboť svět magie je plný nebezpečí. Vaše mise? Vzdělávat, inspirovat a chránit své studenty.

Záhadní Inkové

Na mohutných hřebenech And se v délce více než 3600 kilometrů rozprostírala tajemná říše, kterou obývali prapůvodní obyvatelé Peru Inkové. Na první pohled by...

Deset nevyřešených záhad ze série Harry Potter, které stále poutají fanoušky

Série knih o Harrym Potterovi od J.K. Rowlingové láká fanoušky po celém světě nejen svými dobrodružstvími, ale také řadou nerozřešených záhad. Představujeme deset otázek, které autorka dosud nevyřešila a které lákají k vysvětlení.