Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod LEGO LEGO 76414 Harry Potter: Expecto Patronum

LEGO 76414 Harry Potter: Expecto Patronum

SKU: 66134
Kategorie:,
1725 

Nádherná LEGO stavebnice, ze které můžete sestavit velkého jeleního patrona, který měří přes 29 cm na výšku. Snadno ho pak přestavíte na mohutného vlčího patrona. Sami si tak můžete vybrat, který z patronů vás bude chránit před nebezpečnými Mozkomory, nebo své strážce střídat. Součástí balení jsou samozřejmě i figurky Harryho Pottera a Remuse Lupina, kteří vyvolávají patrony pomocí svých kouzelnických hůlek. Perfektní dárek pro děti, fanoušky Harryho Pottera a především milovníky zaklínadla Expecto Patronum.

LEGO 76414 Harry Potter: Expecto Patronum na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíLEGO 76414 Harry Potter: Expecto Patronum

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jaký by byl Pán Prstenů bez Gluma? Alternativní scénáře

Pán prstenů je jedním z nejvíce vlivných fantasy příběhů a jeho postavy jsou velmi komplexní a složité. Co kdyby ale jedna z těchto klíčových postav, Glum, vůbec neexistovala? Jak by se změnila sága o Pánu prstenů? Představme si několik alternativních scénářů.

Záhadné zmizení pilotky Amelie Earhart

Zmizení slavné pilotky Amelie Earhart v roce 1937 patří mezi největší nerozluštěné záhady letectví. Přestože se objevilo mnoho teorií o jejím osudu, žádná nebyla definitivně potvrzena. Její odvaha a touha po dobrodružství zůstávají inspirací pro budoucí generace.

Ve stopách tajemného Máchova dopisu

Na naší planetě existují místa, která mnozí záhadologové považují za brány do jiných světů. Ve většině případů se jedná o energeticky bohaté lokality, které...

Jak se chovat při setkání s duchy: klid, respekt a otevřená komunikace

Setkání s duchy může být fascinující nebo děsivá zkušenost. V tomto článku najdete doporučení, jak se při takovém setkání chovat, jak navázat komunikaci, a co dělat, pokud se cítíte ohroženi. Klíčové jsou klid, respekt a otevřená komunikace.