Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod LEGO LEGO 75334 Star Wars: Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader

LEGO 75334 Star Wars: Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader

SKU: 66726
Kategorie:,
1264 

Užijte si epického souboje mezi lordem Darth Vaderem a Obi-Wan Kenobim ze stejnojmenného seriálu spolu se stavebnicí LEGO®! Skvělý dárek pro milovníky Hvězdných válek - Star Wars a dobré zábavy s populární kostičkovou stavebnicí. Sada obsahuje 4 minifigurky: Obi-Wan Kenobiho s modrým světelným mečem, Darth Vadera s červeným světelným mečem, Tala Durith s blasterem a droida NED-B. Dále jsou součástí modelu 2 rotační bojové platformy, průhledný stojan pro skoky pomocí Síly Obi-Wan Kenobiho, vyskakovací oheň a otevírací pec s překlápěcím a vyklápěcím vozíkem. Model souboje lorda Darth Vadera s Obi-Wan Kenobim je vhodný pro kreativní děti od 8 let, má 9 cm na výšku, 24 cm na šířku a 19 cm do hloubky, skládá se z 408 dílků a nabízí spoustu jedinečných detailů.

LEGO 75334 Star Wars: Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíLEGO 75334 Star Wars: Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jaký by byl Pán Prstenů bez Gluma? Alternativní scénáře

Pán prstenů je jedním z nejvíce vlivných fantasy příběhů a jeho postavy jsou velmi komplexní a složité. Co kdyby ale jedna z těchto klíčových postav, Glum, vůbec neexistovala? Jak by se změnila sága o Pánu prstenů? Představme si několik alternativních scénářů.

Démon zvaný Bazilišek

Jedním z nejhrůznějších mystických stvoření, které bychom našli v legendách východu i západu, je bazilišek. V mystice mnoha národů byl tento tvor symbolem zla,...

Duchové a nevysvětlitelné jevy: Paranormální zážitky v českých hradech a zámcích

Navštívit historické hrady a zámky může být více než jen cestou do minulosti. Některé z nich jsou známé svými děsivými příběhy a paranormálními jevy. Nevysvětlitelné zvuky, stíny a dokonce i fyzické doteky jsou často spojovány s hradem Houska, zámkem Český Šternberk nebo hradem Pernštejn.

Relikvie smrti: tajemný příběh z Harryho Pottera

Odhalte tajemství tří magických předmětů z fiktivního světa Harryho Pottera - Relikvie smrti, a objevte symbol, který spojuje jejich moc v jeden.