Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod LEGO LEGO 75324 Star Wars – Útok Darktrooperů

LEGO 75324 Star Wars - Útok Darktrooperů

SKU: 66726
Kategorie:,
777 

Postavte si Lego s Luke Skywalkerem a trojicí útočících darktrooperů! Hezká stavebnice pro malé i velké milovníky Star Wars - Hvězdných válek. Součástí stavebnice jsou otáčející se dveře výtahu, rotující bitevní platforma a klouzající platforma napodobující Sílu“. Balení obsahuje 4 figurky Lego, nechybí Lukeův světelný meč. Sadu tvoří celkem 166 dílků, rozměry složené stavebnice jsou cca 10 x 18 x 9 cm.

LEGO 75324 Star Wars - Útok Darktrooperů na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíLEGO 75324 Star Wars - Útok Darktrooperů

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Exorcismus: Pravda a omyly

Článek se věnuje pravdám a omylům týkajících se exorcismu, starobylého rituálu vyhánění démonů. Prozkoumává jeho kořeny, formy, současné využití a potenciální rizika.

Arizonský záhadný nález: Mutant nebo mimozemšťan?

Zahradní záhada v Arizoně: Muž našel tělo, které připomíná mimozemšťana. Odborníci zkoumají jeho původ a spekulují o zvířecí mutaci. 🌌👽

Časové paradoxy: fascinace a záhady cestování časem

Článek se zabývá konceptem časových paradoxů a cestování časem. Zabývá se hlavními typy paradoxů, jako je "paradox dědečka" a "paradox sebeovlivnění", a diskutuje o možných dopadech těchto paradoxů na naše chápání světa.

Jaký by byl Pán Prstenů bez Gluma? Alternativní scénáře

Pán prstenů je jedním z nejvíce vlivných fantasy příběhů a jeho postavy jsou velmi komplexní a složité. Co kdyby ale jedna z těchto klíčových postav, Glum, vůbec neexistovala? Jak by se změnila sága o Pánu prstenů? Představme si několik alternativních scénářů.