Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Meče latexové Latexový meč Draug

Latexový meč Draug

SKU: 66481
1927 

Draug je dánské slovo pro mocná nemrtvá stvoření ze severské mytologie, střežící poklady pohřbené v mohylách. Říkalo se, že draugem se může stát za života chamtivý a zlý válečník... Draugův latexový meč se hodí pro LARP i divadlo, cosplay nebo jako doplněk ke kostýmu. Na zbrani naleznete řadu detailů, které jí přidávají na opotřebovaném vzhledu a autentičnosti. Pro české dřevárny měč nemůžeme doporučit, setkání s běžnámi dřevěnými zbraněmi by nemusel vydržet. Replika zbraně je velice lehká, sklolaminátové jádro je potaženo měkkým latexem, což poskytuje maximální bezpečnost. Povrch je ručně malovaný. Délka meče je cca 85 cm, šířka záštity je cca 19 cm. Pro delší trvanlivost latexové čepele doporučujeme natírat ochranným gelem. Ochranná vrstva pak chrání proti žáru, slunečnímu záření a zaručí, aby se latex příliš nevysušil. Pomahá také chránit drobné detaily na čepeli a jeho barvu.

Latexový meč Draug na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíLatexový meč Draug

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Relikvie smrti: tajemný příběh z Harryho Pottera

Odhalte tajemství tří magických předmětů z fiktivního světa Harryho Pottera - Relikvie smrti, a objevte symbol, který spojuje jejich moc v jeden.

Duchové a nevysvětlitelné jevy: Paranormální zážitky v českých hradech a zámcích

Navštívit historické hrady a zámky může být více než jen cestou do minulosti. Některé z nich jsou známé svými děsivými příběhy a paranormálními jevy. Nevysvětlitelné zvuky, stíny a dokonce i fyzické doteky jsou často spojovány s hradem Houska, zámkem Český Šternberk nebo hradem Pernštejn.

Ve stopách tajemného Máchova dopisu

Na naší planetě existují místa, která mnozí záhadologové považují za brány do jiných světů. Ve většině případů se jedná o energeticky bohaté lokality, které...

Nejtajemnější teorie Ericha von Dänikena: Život před námi

Švýcarský spisovatel Erich von Däniken je známý díky svým kontroverzním teoriím o mimozemšťanech a jejich roli v lidské historii. Jednou z jeho nejtajemnějších teorií je myšlenka, že naše planeta byla obývaná mimozemskými civilizacemi ještě před námi.