Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Savage Worlds Lankhmar: Savage Foes Of Nehwon

Lankhmar: Savage Foes Of Nehwon

SKU: 66726
390 

Lankhmar: Savage Foes Of Nehwon je příručka pro hru na hrdiny Savage Worlds z prostředí Lankhmaru. Příručka je v angličtině. Heroes are defined by their adversaries and aided by their allies. The trick in Lankhmar is knowing one from the other. Work with Alyx the Picklock to thwart the nefarious plans of wizard Lord Quarmal and pocket a few valuables along the way. Study under the Gray Mouser s mentor Glavas Rho and end up facing Fafhrd s Snow Woman mother, Mor, in a magical duel! Lankhmar: Savage Foes of Nehwon contains a multitude of the best-known characters from Fritz Lieber s Lankhmar stories, new beasts to conquer, new adventures, and a comprehensive adventure generator for the City of Thieves. Game Masters will appreciate having the game statistics for over a hundred unique and colorful characters, ready to use as allies or adversaries. A fully detailed bestiary detailing fifty creatures found throughout Nehwon, ranging from the gladiator lizards of the Bleak Shore to the dark scheming Simorgyans, is included. Stuck for ideas how to use this wealth of information? Three new Savage Tales and a fleshed out adventure generator designed for the City of Thieves awaits the bold and the brave. This book requires Lankhmar: City of Thieves and Savage Worlds to play.

Lankhmar: Savage Foes Of Nehwon na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíLankhmar: Savage Foes Of Nehwon

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Magický kruh v Kounově: Astronomický kalendář nebo svatyně dávných kultur?

Kounovské řady představují přes 2 kilometry dlouhý sled kamenů který skrývá svůj původ a účel. Mohou být astronomickým kalendářem nebo svatyní dávných kultur. Přestože neodolaly zkoumání vědců, stále si zachovávají svou záhadnou auru.

Lidožraví obři – Vraždící monstra nejen české mytologie

Obři lidožrouti v české mytologii a legendách různých kultur. Přečtěte si jejich zajímavé příběhy a zjistěte, jak se stali součástí literárního světa, včetně děl J. R. R. Tolkiena a řeckého eposu Odysea.

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.

Snění jako klíč k duši: Jak rozluštit tajemství svých snů.

Sny jsou oknem do budoucnosti a zrcadlem duše, odhalující naše emoce, touhy a obavy. Od biblických příběhů až po moderní psychologii, snění nám pomáhá lépe poznat sebe sama. Naučte se, jak rozumět svým snům bez zbytečných knih nebo seminářů.