logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Home Fantasyobchod Lampy a světla Lampička Harry Potter – Svíčka s hůlkou

Lampička Harry Potter - Svíčka s hůlkou

SKU: 63048
528 

Vneste trochu magie do svého čarodějnického domova! Lampičku v podobě svíce ze světa Harry Pottera zdobí erb bradavické školy čar a kouzel. Stylovou lampičku rozsvítíte ovladačem v podobě kouzelnické hůlky. Krásný dárek pro malé i velké mágy a čarodějky! Napájení: 5 ks baterií AAA (nejsou součástí balení).

Lampička Harry Potter - Svíčka s hůlkou na imago.cz

zbožíLampička Harry Potter - Svíčka s hůlkou

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Duch syna zachránil stařence život

Článek popisuje příběh paní Magdaleny, která se setkala s duchem svého zemřelého syna a díky němu unikla smrti. Podobné příběhy setkání s duchy blízkých a zemřelých jsou zaznamenány po celém světě a někdy se ukážou jako ochrana před nebezpečím.

Oltréé! – Kooperativní desková hra plná fantasy světa a nebezpečí

Oltréé! je nová kooperativní desková hra plná fantasy světa, příšer a nebezpečí. Vyberte si ze 6 scénářů, zvládněte úkoly a ochraňte svou satrapii. Zážitek pro fanoušky kooperativních her a fantasy světů!

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.

Do hotelu chodí duchové

Rudník je nevelká obec v podhůří Krkonoš. Od sousedních vesnic se na první pohled ničím zvláštním neliší. Blízkému okolí dominuje malebný kostelík. Pod ním...