Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Kult: Divinity Lost RPG Kult: Divinity Lost – Weapon Deck

Kult: Divinity Lost - Weapon Deck

SKU: 66726
442 

55 karet s pravidly, informacemi a ilustracemi zcela nových i dříve představených zbraní a vybavení, jako je útočná puška, brokovnice, výbušniny, bleskové granáty, těžká zbroj, magnum. pistole, kapesní pistole, Molotovův koktejl a mnoho dalších pro RPG Kult: Divinity Lost. The Weapon Deck for KULT: Divinity Lost consists of 55 cards with rules, information, and illustration of both completely new as well as previously presented weapons and gear, such as the assault rifle, shotgun, explosives, flashbang grenades, heavy body armor, magnum handgun, pocket pistol, Molotov cocktail, and many more. The deck facilitates for the players and the Gamemaster with easy reference to applicable rules and data.

Kult: Divinity Lost - Weapon Deck na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKult: Divinity Lost - Weapon Deck

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Průvodce rasami Středozemě: Od elfů po hobity

V úchvatném světě J.R.R. Tolkiena objevujeme nesčetné rasy a druhy bytostí. Tento průvodce vám představí hlavní rasy Středozemě, od elfů až po obyvatele rovněž oblíbené rasy hobitů.

Oltréé! – Kooperativní desková hra plná fantasy světa a nebezpečí

Oltréé! je nová kooperativní desková hra plná fantasy světa, příšer a nebezpečí. Vyberte si ze 6 scénářů, zvládněte úkoly a ochraňte svou satrapii. Zážitek pro fanoušky kooperativních her a fantasy světů!

Údolí, které nahání hrůzu

Na naší planetě existují místa, která jakoby si pamatovala události, jež se v nich odehrály. Na některých hradech či zámcích se tak ozývají hlasy,...

Santa Claus a Krampus: mezi vánočními legendami a mimozemskými tajemstvími

Prozkoumejte hloubku vánočních legend: Odhalujeme skryté spojitosti mezi tradičními postavami jako jsou Santa Claus a Krampus a možnými paralelami v mimozemské mytologii, které přinášejí nový pohled na tyto oblíbené vánoční postavy.