Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Kšiltovky Kšiltovka Pokémon – Snorlax

Kšiltovka Pokémon - Snorlax

SKU: 66481
572 

Kšiltovka se Snorlaxem potěší každého fanouška nejoblíbenějšího ospalého Pokémona. Můžete si ji vzít na Comic-Con, bude vás doprovázet při hledání Pokémonů, nebo si s ní zakryjete oči během odpoledního šlofíka. A ještě u toho budete vypadat stylově! Kšiltovka je opatřená zacvákavacím páskem, díky kterému ji snadno nastavíte tak, aby vám perfektně seděla. Má rovný kšilt a příjemný plyšový kožíšek, který přímo vybízí k pohlazení.

Kšiltovka Pokémon - Snorlax na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKšiltovka Pokémon - Snorlax

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Největší záhady podmořského světa

Podmořský svět skrývá mnoho záhad a tajemství, od legendárního Bermudského trojúhelníku, přes nejhlubší místo na Zemi - Mariánský příkop, až po záhadné podmořské hory a legendu o ztracené Atlantidě. Objasňování těchto tajemství představuje výzvu pro vědce z celého světa.

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.

Záhadný mechanismus z Antikythery: Tajemství starověkého řeckého počítače

Záhadný Mechanismus z Antikythery: Historie, technologie a tajemství starověkého řeckého počítače, objeveného v troskách lodi u ostrova Antikythera, který fascinuje vědce a archeology po desetiletí.

Mimozemšťany z Marsu postihla katastrofa

Snad největší záhadu naší sluneční soustavy v sobě skrývá planeta Mars. Už v roce 1877 vznikla legenda o zelených mužíčcích, kteří sousední rudou planetu...