Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Kroužky

SKU: 66726
664 

Hra Kroužky se dá hrát na zahradě, doma, na hřišti, na pláži i v parku. Hoďte kroužky a nasbírejte co nejvíce bodů. Kříž a kolíky jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého dřeva (kaučukovník). Kroužky jsou kombinací jutového lana a dřeva. Hra je díky jednoduchým pravidlům ideální také pro malé děti. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 1x kříž 5x cílový kolík 5x házecí kroužek Rozměry kříže: 42,5 x 4,5 x 2 cm. Rozměry kolíku: 19 x 2,5 cm. Průměr kroužku: 14 cm.

Kroužky na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKroužky

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Největší záhady podmořského světa

Podmořský svět skrývá mnoho záhad a tajemství, od legendárního Bermudského trojúhelníku, přes nejhlubší místo na Zemi - Mariánský příkop, až po záhadné podmořské hory a legendu o ztracené Atlantidě. Objasňování těchto tajemství představuje výzvu pro vědce z celého světa.

Smrtící plamínky

Bludičky jsou příbuzné rusalek a divoženek. Ovládají kouzla a před lidmi se zjevují v podobě mihotavého plamínku nad zemí. Ve skutečnosti se však jedná...

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.

Lidožraví obři – Vraždící monstra nejen české mytologie

Obři lidožrouti v české mytologii a legendách různých kultur. Přečtěte si jejich zajímavé příběhy a zjistěte, jak se stali součástí literárního světa, včetně děl J. R. R. Tolkiena a řeckého eposu Odysea.