Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Ostatní přívěsky Kožený přívěsek dubový lístek

Kožený přívěsek dubový lístek

SKU: 66726
452 

Originální ručně vyráběný přívěsek z kvalitní hovězí kůže pro milovníky listopadového počasí nebo třebas Hraničářova učně. Dubový lístek zdobený ražbou se hodí jako amulet, přívěsek na tašku, batoh nebo pro výrobu jiné odvážnější dekorace. Fantazii se meze nekladou. Každý lístek je originál! Lístky mají různé barevné odstíny, dodáváme včetně kožené šňůrky. Pokud hledáte další kožený přívěsek do své sbírky, mrkněte na naše havraní pírko.

Kožený přívěsek dubový lístek na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKožený přívěsek dubový lístek

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.

Duch zámeckého pána se prohání Chotěboří

V databankách záhadologických společností jsou tisíce záznamů o setkání s duchy zemřelých. Astrální bytosti se v hojné míře vyskytují zejména na hradech a zámcích....

Co nás Pán Prstenů učí o přátelství, odvaze a oběti

Pán Prstenů, epická trilogie J.R.R. Tolkiena, je nejen úspěšným fantasy příběhem, ale také zdrojem cenných lekcí o přátelství, odvaze a oběti. Tyto hodnoty jsou klíčovými tématy celého díla a jsou stále relevantní pro naše životy. Přečtěte si náš článek a objevte, co nám Pán Prstenů učí o těchto hodnotách.

Za hranice filmové hudby: Jak James Horner vytvořil soundtrack pro Avatara

James Horner, proslulý skladatel filmové hudby, vytvořil pro film Avatar jedinečný a inovativní soundtrack. Hudba ve filmu hraje klíčovou roli, přenáší diváky do jiného světa a odráží bohatou biodiverzitu a kulturu Pandory.